Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju – pomoc dla dużych przedsiębiorców

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198558 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 14:24

Polski Fundusz Rozwoju w związku z utworzoną przez rząd Tarczą Antykryzysową opracował program „Tarcza Finansowa PFR”, służący m.in. udzieleniu pomocy finansowej dużym przedsiębiorcom, którzy doświadczyli negatywnych następstw pandemii koronawirusa. 9 czerwca 2020 roku uruchomiono nabór do programu. Jego celem jest przede wszystkim zapewnienie dużym przedsiębiorcom płynności finansowej, rekompensata poniesionych w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 szkód, udostępnienie kapitału oraz stabilizacja finansowa przedsiębiorców.

Powrót do artykułu: Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju – pomoc dla dużych przedsiębiorców

#2 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2020 - 14:24

Super, ta tarcza dla malych firm tez dobrze dziala. Zreszta bardzo fajnie wszystko na stronie PFR jest opisane. Możliwości itd :) Naprawde przylozyli sie do tego poradnika

#3 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2020 - 13:00

ja dzięki tarczy nie musiałem zwalniać pracowników. Mogę dostać również umorzenie części subwencji jesli nie będą zwolnieni przez kolejnych 12 miesięcy. Wszystkie ewentualne wątpliwości można rozwiać dzwoniąc na ich infolinię PFR: 0 800 800 120 .Sam tez dzwoniłem bo miałem problem z wypełnieniem wniosku.

#4 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2020 - 13:00

ja dzięki tarczy nie musiałem zwalniać pracowników. Mogę dostać również umorzenie części subwencji jesli nie będą zwolnieni przez kolejnych 12 miesięcy. Wszystkie ewentualne wątpliwości można rozwiać dzwoniąc na ich infolinię PFR: 0 800 800 120 .Sam tez dzwoniłem bo miałem problem z wypełnieniem wniosku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych