Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy perfumy z feromonami działają

wróć do serwisu Sektor Publiczny 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 833 postów

Napisano 10 lipiec 2020 - 07:41

Czy ktoś z was testował perfumy z feromonami? Czy rzeczywiście działają? Czy mieliście jakieś doświadczenia w tym zakresie?

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 12:22

Działają, ale trzeba pamiętać, że jest to jeden z elementów prowadzących do ostatecznego sukcesu.Przydałaby się też niezła nawijka no i jako taki wygląd - chociaż ten w przypadku mężczyzn nie odgrywa aż tak dużej roli jak w przypadku kobiet.

#3 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 833 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 13:43

A jakie to elementy? I czy używasz jakiś perfum z feromonami?

#4 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 06:23

Tak, u mnie np dobre efekty przynosi Love Desire oraz ten koncentrat z feromonami do perfumow - pheromone essence. Dodajesz kilka kropel do wody po goleniu. Unosi sie caly dzien

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2020 - 18:06

Zarówno Love Desire jak i pheromone essence praktycznie nie zawiera feromonow. Jesli chcesz cos naprawde ekstra, kup pheromax

#6 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 19:52

A czy feromony mają jakikolwiek "konkretny" zapach, który jest wyczuwalny przez użytkownika? oprócz tego użwya się też normalnie perfum?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Poznań

#7 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 833 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 07:33

A masz możliwość wrzucenia fotki?

#8 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 10:10

To jest coś takiego - LOve Desire, można zamówić sobie przez netOpakowanie już wyrzuciłem, ale to jest chyba buteleczka 200ml.Zapach jest na pewno wyróżniający się, taki przyjemny. Utrzymuje się dosyć długo, co najmniej 8-10 godz, bo z rana się popryskałem i jeszcze to czuję. t_love_desire_184.jpg

t_love_desire_184.jpg

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 10:53

Jak niby działają? ;)

Always look on the bright side of life!

#10 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 13:37

Pamiętam,że z Love Desire miałem do czynienia jakiś rok temu. Niezłe feromony, dobrej jakości. Może na dniach sobie zamówię .
Bo faktycznie dziewczynom zapach się podoba. Przetestowałem po nich wiele perfum, również tych bardzo drogich i markowych ale to właśnie za Love & Desire swego czasu zebrałem najwięcej pochwał od lasek.

#11 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 14:05

Najlepiej po prostu samemu sobie je przetestować.Na pewno nie polecam oszczędzać i zamawiać sobie tanich feromonów z allegro - jedynie woda.Za jakość trzeba troche dopłacić ale przynajmniej mamy produkt, który działa.

#12 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 21 lipiec 2020 - 09:44

No ja się raz właśnie na takie kijowe feromony z allegro nabrałem. Nie dość,że pachniały kijowo to działania brak.Same Love Desire może nie mają powalającej na kolana buteleczki ale laskom sie podobają a właśnie to jest przecież ważne.DObry sposób na dziewczyny w pracy  Można je łatwo zmanipulować aby robiły dla Ciebie to co chcesz.

#13 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 07:06

Pewnie, że sie przydaje. Sam na co dzień pracuję w biurze obsługi klienta i powiem Ci,że dzięki temu mam o wiele lepsze kontakty z klientami niż wcześniej. Po prostu łatwiej jest namówić kogoś do czegoś kiedy dana osoba jest do Ciebie przyjaźniej nastawiona.
A dobry zapach ma duże znaczenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych