Skocz do zawartości

odszkodowanie za kolizje drogowa w Niemczech

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 20:20

witam, prosze o informacje ,mialam kolizje drogowa w Niemczech , rzeczoznawca wycenil koszt naprawy mojego auta a na konto dostalam mniej, czy ktos wie co to za potracenie? wychodzi mi jakies 19% czy tak kwota jest do odzyskania?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2020 - 11:07

witam, prosze o informacje ,mialam kolizje drogowa w Niemczech , rzeczoznawca wycenil koszt naprawy mojego auta a na konto dostalam mniej, czy ktos wie co to za potracenie? wychodzi mi jakies 19% czy tak kwota jest do odzyskania?

Pytałaś ubezpieczyciela, dlaczego dostałaś mniejszą kwotę? Nie pytałaś? To zapytaj, bo niby skąd my internauci mamy to wiedzieć?

#3 Guest_sam

Guest_sam
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 11:27

Mi w sprawie o odszkodowanie pomogli w Kancelarii Cejrowski. Skuteczni. 

#4 EuCO

EuCO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2020 - 13:12

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych, prowadzimy sprawy nawet do 20 lat wstecz. 
Prawadzimy między innymi sprawy :
• wypadków, kolizji samochodowych
• wypadków w pracy i w rolnictwie
• wypadków śmiertelnych (w przypadku utraty osoby najbliższej nawet do 250 000 zł /os)
• Wypadków na chodniku 
• błędów w sztuce medycznej
• Podwyższenia waloryzacji kapitalizacji rent powypadkowych
• wypłaty zaniżonego odszkodowania.
EuCO Odszkodowania 
Zadzwoń 505 825 685.

#5 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 03:48

Jeżeli potrzebujesz rzetelnej wyceny szkód po kolizji to polecam usługi rzeczoznawcy samochodowego z firmy Rzeczoznawca Gwiazdowski. Jest to świetny specjalista.

#6 zafon

zafon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 11:55

Co do zasady ubezpieczyciel zawsze zaniża kwotę. Warto zgłosić się do Adwokata lub Radcy Prawnego, w celu skierowania sprawy na drogę sądową. Poniżej warto zapoznać się z elementarzem poszkodowanego z poniższego wpisu:
https://radcakniewel...poszkodowanego/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy