Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukiwany deweloper

grunty deweloper mieszkania kraków

1 odpowiedź w tym temacie

#1 justa99

justa99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2020 - 15:23

Szukam dewelopera zainteresowanego w kupnie gruntów. Grunty są w dzielnicy Krowodrza. Jest tego ok 3000 m2. Działka znajduje sie k szpitala Narutowicza. Miedzy ul. F. Konecznego a Żabieńcem mój adres email: jhorska@wp.pl Zainteresowanych zapraszam na priv

#2 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 11:04

Może podsumuję moją inwestycję w mieszkanie przy Działkowej 20 w Krakowie. Kontaktowałem się z deweloperem lvdevelopment.eu/. Otoczenie domów jednorodzinnych mnie pozytywnie zaskoczyło. Cisza, nie słychać samochodów, miejsce do relaksu we własnym ogrodzie. Wykończenie pod klucz w dowolnym stylu aranżacyjnym. 2 lub 3 pokojowe mieszkania do dyspozycji z układem gwarantującym prywatność i jednocześnie integrację rodziny. Tak to rozumiem. Wszystkie formalności z deweloperem załatwione błyskawicznie. Wywiązują się z danego słowa i na pewno nie oszukują w żadnych kwestiach. Widać ogromną dbałość o reputację. Mnie to przekonało, bo również w podobny sposób prowadzę interesy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grunty, deweloper, mieszkania, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych