Skocz do zawartości

przeniesienie pracownika

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2020 - 13:49

Pracownik ma zostać przeniesiony na inne stanowisko do innego Referatu w tym samym urzędzie. W jakiej formie to zrobić?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14259 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 08 lipiec 2020 - 20:41

pani kadrowa to ci powie 

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21321 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 lipiec 2020 - 06:35

Pracownik ma zostać przeniesiony na inne stanowisko do innego Referatu w tym samym urzędzie. W jakiej formie to zrobić?

Aneksem

#4 nikifor

nikifor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2021 - 09:33

Witam,

mój pracodawca podpisał umowę z zewnętrzną firmą na pewien projekt i na zasadach oddelegowania mam wykonywać pracę zleconą przez tą zewnętrzną firmę. Otrzymałem teraz dokument do podpisu dotyczący poufności danych tej firmy zewnęrznej, mam go wypełnić danymi: imię, nazwisko, pesel, numer dowodu i adres zamieszkania - czyli pełne wrażliwe dane na druku firmy zewnętrznej. Proszę o informację na jakiej podstawie w kodeksie pracy mam obowiązek przekazania swoich pełnych danych zewnętrznej firmie, czy zapisy rodo są tu brane pod uwagę ?  (w formularzu jest informacja w jakim celu - dostęp do informacji poufnych oraz kto administruje danymi) czy odmowa podpisania tego dokumentu jest równoznaczna z odmową wykonywania obowiązków służbowych? jaki zapis reguluje obowiązek przekazywania moich danych jako pracownika ?  obawiam się przekazywać swoje pełne dane innym podmiotom zewnętrznym z którymi nie mam podpisanej żadnej umowy. 

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21321 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 styczeń 2021 - 10:44

Masz odpowiedź na tym drugim Forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych