Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Problem z kredytem frankowym

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paweł88

Guest_Paweł88
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:05

Czy komuś z was udało się wypracować kompromis z bankiem odnośnie kredytu frankowego? Jak to w ogóle osiągnęliście?

#2 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 09 lipiec 2020 - 14:04

Ugodę z bankiem ogarnąłem, dzięki pomocy adwokata Sangowskiego w Poznaniu. Zostałem do niego skierowany z pracy, bo kilka osób ode mnie też miało problemy. Dość ważna specjalizacja, bo najczęściej banki zawyżały opłaty, nie wypłacały należności. A teraz nie ma z tym większego problemu, oczywiście przy kontakcie z dobrą kancelarią.

#3 stalowiec23

stalowiec23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 28 lipiec 2020 - 03:29

Tak jak napisał Kosek77 musisz przede wszystkim znaleźć dobrego prawnika. Mój brat wziął kredyt we frankach. Nie był w stanie płacić nowej i o wiele wyższej raty. Pomogła mu adwokat Barbara Laskowska https://www.adwokat-...edyty-frankowe/ Dzięki niej udało się zmienić umowę z bankiem na korzystniejsze dla brata warunki.

#4 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2020 - 13:23

Czy komuś z was udało się wypracować kompromis z bankiem odnośnie kredytu frankowego? Jak to w ogóle osiągnęliście?

Proszę kontakt: waldemarpluta@op.pl

Dziękuję

#5 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 10:04

Ja miałem kredyt zaciągany jeszcze nim weszliśmy do UE i nikt się na rynku nie chciał tej sprawy podjąć, dopiero Kancelaria NiK Pana Kaczmarka z Łodzi wzięła się za to i obecnie jesteśmy na etapie sądowym, ale wygląda na to, że powinno to pójść dla mnie pozytywnie i mam nadzieje, że tak będzie. Współpraca z nimi super się układa, indywidualne podejście i faktycznie można na to liczyć.

#6 adka

adka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 styczeń 2021 - 10:54

Moja sprawa jest w toku, ale jestem dobrej myśli. Trafiłam na świetnych specjalistów, którzy już długo zajmują się problemami frankowiczów. Korzystam z pomocy https://cleverstep.pl/ z Poznania. Z tego co wiem to prowadzą sprawy osób z różnych stron Polski. Bezpłatna analiza umowy kredytowej potwierdziła, że moja umowa zawiera klauzule niedozwolone. Widać, że znają się na tym co robią, mają ogromną wiedzę i doświadczenie.

#7 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 12:53

Trzeba się liczyć z tym, że przy kredytach frankowych jednak masz trudnego przeciwnika w sądzie a więc prawników pracujących dla banków. Wiem o sobie, że bez pomocy Pana Sangowskiego, który takimi sprawami się zajmuje, specjalizuje w nich nie miał bym szans, żeby pozytywnie na swoją korzyść sprawę rozstrzygnąć. Więc jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam współpracę z jego kancelarią.

#8 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 14 maj 2021 - 22:14

Trzeba oddać swoją umowę do kancelarii Lextio. Oni przeanalizują ją i powiedzą ile można zyskać. Tutaj https://lextio.pl jest na nich namiar. Przejrzeliśmy kilka kancelarii o ostatecznie ta wydała się najlepsza. Bardzo dobry kontakt i kompetentni ludzi. Nie ma co odpuszczać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych