Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Mieszkania w czasach pandemii – kupować czy sprzedawać?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 16:25

Mieszkania to ulubiona kategoria nieruchomości inwestycyjnych Polaków. Czy koronawirus pokrzyżował plany w tym sektorze? Wiadomo już, że pandemia zmieniła zachowania na rynku wymuszając nową drogę transakcji w przypadku mieszkań, kredytów mieszkaniowych. Ale czy to jest dobry moment na sprzedaż?

Powrót do artykułu: Mieszkania w czasach pandemii – kupować czy sprzedawać?

#2 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 16:25

Jestem zdania, że nieruchomości zawsze są dobrą inwestycją. Miałem trochę wolnej gotówki na wkład w kredyt i kupiłem mieszkanie na wawrze od wwwconstruction. W stolicy mieszkania zawsze zyskują na wartości

#3 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:06

Owszem są, a w dzisiejszych czasach jest to jedna z najlepszych inwestycji.

#4 Vioola

Vioola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 16:57

Kupować! Podrzucam link do super wyszukiwarki inwestycji deweloperskich w całej Polsce: https://korter.com.p...-zacisze-krakowWłaśnie w Krakowie pokazują różne ciekawe inwestycje tak jak ta. Można porównać, dowiedzieć się o nowych planowanych budowach itp. Nie trzeba wchodzić na strony internetowe wszystkich deweloperów, bo w jednym miejscu sa podstawowe informacje.

#5 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 wrzesień 2020 - 07:50

Koronawirus i związana z nim pandemia, spowodowała liczne ograniczenia i obostrzenia. Dla Polaków to niewątpliwie trudne pod względem ekonomicznym czasy, a kryzys dotknął możliwie każdej sfery życiowej. Czy podobnie jest w przypadku rynku nieruchomości? Kliknij tutaj i dowiedz się, czy mieszkania staniały, czy raczej ich ceny poszły w górę. Każdy, kto planuje zakup nowego domu, powinien zapoznać się z tymi informacjami.

#6 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 28 luty 2021 - 20:03

Ceny nieruchomości mimo pandemii cały czas rosną. Widać to bardzo dobrze w dużych miastach, gdzie popyt na mieszkania jest nadal wysoki. Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem niewielkiego mieszkania na osiedlu www.osiedlebotanika.pl w Krakowie. Inwestycja jest bardzo dobrze zlokalizowana, dzięki czemu nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem lokatora. Co o tym myślicie?

#7 poradynacodzien

poradynacodzien

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 luty 2021 - 20:17

Ceny nieruchomości rosną, a deweloperzy chyba nigdy tak nie polowali na działki, jak obecnie. W tej branży nie widać kryzysu

#8 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisano 04 sierpień 2021 - 12:46

Moim zdaniem tylko i wyłącznie sprawdzony deweloper. Zresztą sama planuje kupić takie mieszkanie. Spodobały mi się mieszkania, które oferuje deweloper lublin: https://zagieldom.pl/o-nas/. Jestem ciekawa, co Wy o nich sądzicie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych