Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odnawialne źródła energii. Firmy inwestują w fotowoltaikę

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102958 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 10:23

Fotowoltaika jest obecnie najszybciej rozwijającym się obecnie segmentem OZE w Polsce. Zapowiadany jesienią wzrost kosztów w postaci wyższych rachunków za prąd powoduje, że firmy zaczynają szukać oszczędności. Tym bardziej, że ich sytuacja została już mocno zachwiana przez sytuację związaną z koronawirusem.

Powrót do artykułu: Odnawialne źródła energii. Firmy inwestują w fotowoltaikę

#2 Guest_anton

Guest_anton
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 10:23

Też inwestuję, bo jednak spora oszczędność w perspektywie. Dobrze, że z kaczmarski inkasso mi spływa kasa od dłużników, bo inaczej by było ciężko z takimi inwestycjami.

#3 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 09 lipiec 2020 - 18:46

Jasne, że tak. Sporo firm to widzi, także na domach jedno i wielorodzinnych sprawdza się to bardzo dobrze. Mnie przekonuje perspektywa prądu za darmo w domu. Postawcie na dobrą firmę od sprzedaży, montażu, także i serwisu fotowoltaiki. Tu na pewno firma Solgen sprawdzi się bardzo dobrze.

#4 kam53

kam53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 10:14

Odnawialne Źródła Energii są idealnym sposobem na spore oszczędności. Nie tylko sprzyjamy działaniom proekologicznym, ale także możemy obniżyć rachunki za energie elektryczną niemal do 0 zł. Ja osobiście polecam zapoznać się jaka moc pokryje Twoje zapotrzebowanie na prąd tutaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy