Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

"Oczko wodne plus" - wnioski o dofinansowanie z programu Moja woda od 1 lipca 2020 r.

wróć do serwisu Sektor Publiczny 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32904 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 10:59

Program „Moja Woda” to 100 milionów złotych, które będą mogły zostać wykorzystane na 20 tysięcy przydomowych retencji. Właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację do 5 tys. zł.

Powrót do artykułu: "Oczko wodne plus" - wnioski o dofinansowanie z programu Moja woda od 1 lipca 2020 r.

#2 Guest_sdfghj

Guest_sdfghj
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 10:59

Hodowla komarów 4.0 :-D

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 22:47

A gdzie można pobrać wnioski?

#4 Guest_strażak

Guest_strażak
  • Goście

#5 Guest_strażak

Guest_strażak
  • Goście

#6 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 15:09

szukam wniosków i nic

#7 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

szukam wniosków i nic

#8 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

szukam wniosków i nic

#9 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

szukam wniosków i nic

#10 Guest_ffff

Guest_ffff
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:00

ta tyle ze nigdzie nie ma wnioskow

#11 Guest_gres

Guest_gres
  • Goście

#12 Guest_gres

Guest_gres
  • Goście

#13 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 16:09

Gdzie są te wnioski?

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 18:04

Gdzie są te wnioski?

Przeczytaj artykuł, a dowiesz się.

#15 Guest_inwestor

Guest_inwestor
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2020 - 09:06

Mam najnowszą wersję Adobe Reader i w żaden sposób nie chce mi "ściągnąć" wniosku i otworzyć po kliknięciu w link WNIOSEK do pobrania dostępny tu --> Oczko wodne plus. Dofinansowanie z programu Moja woda - wniosek . Nie ma w prawym górnym rogu opcji "zapisz plik", co pokazuje instrukcja. Z racji tego, że jakiś nadgorliwy urzędas zrobił tak, iż po kliknięciu linku NIE MA OPCJI otwórz/zapisz, od razu próbuje się otworzyć online (a u mnie się nie otwiera - patrz wyżej), musiałem się nieźle nakombinować, żeby zgrać wniosek w PDF na dysk i dopiero z ten plik otworzyć w Adobe (otwiera bez problemów). Reasumując - ktoś sp... swoją pracę albo z racji tego, że jest dyletantem; albo specjalnie, żeby był ograniczony dostęp do wniosku.

#16 Guest_inwestor

Guest_inwestor
  • Goście

Mam najnowszą wersję Adobe Reader i w żaden sposób nie chce mi "ściągnąć" wniosku i otworzyć po kliknięciu w link WNIOSEK do pobrania dostępny tu --> Oczko wodne plus. Dofinansowanie z programu Moja woda - wniosek . Nie ma w prawym górnym rogu opcji "zapisz plik", co pokazuje instrukcja. Z racji tego, że jakiś nadgorliwy urzędas zrobił tak, iż po kliknięciu linku NIE MA OPCJI otwórz/zapisz, od razu próbuje się otworzyć online (a u mnie się nie otwiera - patrz wyżej), musiałem się nieźle nakombinować, żeby zgrać wniosek w PDF na dysk i dopiero z ten plik otworzyć w Adobe (otwiera bez problemów). Reasumując - ktoś sp... swoją pracę albo z racji tego, że jest dyletantem; albo specjalnie, żeby był ograniczony dostęp do wniosku.

#17 Guest_inwestor

Guest_inwestor
  • Goście

#18 Guest_kazik

Guest_kazik
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2020 - 11:28

po co oczko wodne skoro nie można podlewać grządek jaka władza takie beznadziejne pomysły

#19 Guest_kazik

Guest_kazik
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2020 - 11:28

po co oczko wodne skoro nie można podlewać grządek jaka władza takie beznadziejne pomysły

#20 Bochunka

Bochunka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2020 - 12:25

W związku z rozpoczęciem programu Moja woda (tzw. "Oczko wodne plus"), który umożliwia uzyskanie nawet 5 tys. złotych dofinansowania na przydomową retencję wielu właścicieli nieruchomości zastanawia się nad wybudowaniem na swojej działce oczka wodnego. Czy jest to na dłuższą metę opłacalne? Co w sytuacji sprzedaży nieruchomości z oczkiem wodnym? Napewno posiadlosc straci na wartosci przez prawo pierwokupu(za grosze, bo tez tak moze byc). Lepiej zainwestowac w panele sloneczne. Poczytajcie o tym; 

Oczko wodne a prawo pierwokupu działki przez Skarb Państwa!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy