Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do 12 lipca 2020 r.

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516510 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:17

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy został ponownie przedłużony. Tym razem do 12 lipca 2020 r. Zasiłek wydłużono mocą rozporządzenia Rady Ministrów.

Powrót do artykułu: Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do 12 lipca 2020 r.

#2 Guest_czerwony pies

Guest_czerwony pies
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:17

Jeszcze jak długo?????????????. Przecież są wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:24

Jak to jak długo ? Tak długo jak będzie to konieczne. Niezależnie od wakacji, przedszkolaka czy dzieciaka który normalnie uczęszczałby do żłobka nie zostawisz samego w domu, dlatego dlatego nie dowolnego dzieciaka pod opieką, ale z jakimś tam limitem.

#4 Guest_dosyć

Guest_dosyć
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:38

Nie no te Pis-ury przesadzają, są wakacje, pracownicy mają całe urlopy niewykorzystane a ci dalej ciągną, wszystko uwolnione, kampanie wyborcze bez maseczek, w kościołach ludzi ile wlezie, wesela po 150 osób, bez przesady

#5 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:56

Jeszcze jak długo?????????????. Przecież są wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!

Dokładnie. W zeszłym roku też musieli jakoś sobie rodzice radzić. MAMY WAKACJE!!! Są różne formy wypoczynku zorganizowanego (jak co roku). JAK DŁUGO JESZCZE będą ciągnięte te opieki. Przesada. Niech wykorzystują urlop jak zawsze. 

#6 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 10:23

Czy na pewno przepis dotyczy również dzieci szkolne? Szkoły są zamknięte w okresie wakacji i nie prowadzą opieki w tym okresie. Skoro tak jest to przepis nie dotyczy rodziców dzieci szkolnych po dniu zakończenia roku szkolnego.

#7 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 07:03

No właśnie i teraz i wielkie pretensje bo zasiłek jest, tak właśnie są wakacje a niektórzy rodzice pracują i nie mają co z dziećmi robić i tu już nie chodzi o koronawirusa. Ja co roku mam problem z dzieckiem. Ja pracuje cały dzień, przedszkole zamknięte, babcie pracują. a urlopu brak na dwa miesiące. A jak pomagają matką to wszyscy wielce urażeni

#8 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 07:03

No właśnie i teraz i wielkie pretensje bo zasiłek jest, tak właśnie są wakacje a niektórzy rodzice pracują i nie mają co z dziećmi robić i tu już nie chodzi o koronawirusa. Ja co roku mam problem z dzieckiem. Ja pracuje cały dzień, przedszkole zamknięte, babcie pracują. a urlopu brak na dwa miesiące. A jak pomagają matką to wszyscy wielce urażeni

#9 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 20:23

Nawet ZUS nie wie co z dziećmi z zerowek1i2 klasy.Opieka do lat 8 więc powinna obejmowac dzieci do 2klasy podstawowej ale rząd tego nie sprecyzował i pracodawcy nie wiedzą co mają robić

#10 Guest_zainteresowana

Guest_zainteresowana
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2020 - 14:26

Nawet ZUS nie wie co z dziećmi z zerowek1i2 klasy.Opieka do lat 8 więc powinna obejmowac dzieci do 2klasy podstawowej ale rząd tego nie sprecyzował i pracodawcy nie wiedzą co mają robić

to prawda według info z krus to przysługuje a info zus nie wiedzą lub mówia takie bzdury że głowa mała

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych