Skocz do zawartości

syn u ojca córka u mamy

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2020 - 14:19

Dzień dobry.
Mąż po 20 latach poinformował mnie że juz mnie nie kocha, że męczy się w naszym związku i odchodzi. Zanim mnie o tym poinformował zapytał naszego 16 letniego syna "z kim chce zostac" (mamy jeszcze 13 letnia córkę). Syn powiedział że chce zamieszkać z tatą ponieważ "tata bardziej rozumie jego potrzeby itp". Te ostatnie miesiące były trudne w relacjach z synem ponieważ to ja byłam nadzorcą w zdalnej nauce, pilnowałam, karałam, więc traktuje mnie jak wroga. Czy mogę jakoś go zatrzymać, jak z nim rozmawiać?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2020 - 11:37

Dzień dobry.
Mąż po 20 latach poinformował mnie że juz mnie nie kocha, że męczy się w naszym związku i odchodzi. Zanim mnie o tym poinformował zapytał naszego 16 letniego syna "z kim chce zostac" (mamy jeszcze 13 letnia córkę). Syn powiedział że chce zamieszkać z tatą ponieważ "tata bardziej rozumie jego potrzeby itp". Te ostatnie miesiące były trudne w relacjach z synem ponieważ to ja byłam nadzorcą w zdalnej nauce, pilnowałam, karałam, więc traktuje mnie jak wroga. Czy mogę jakoś go zatrzymać, jak z nim rozmawiać?

Nie sądzisz, że to temat dla psychologa, a nie na forum prawne? W każdym razie od strony prawnej nic nie zdziałasz, syn ma 16 lat i podobnie jak 13 letnia córka mogą już sami zadecydować przy którym rodzicu zechcą zamieszkać. Zapytaj psychologa, może coś doradzi w temacie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy