Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Używane auto premium do 100 tys. Gdzie szukać?

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 21 październik 2021 - 08:33

Mnie zależało na dobrym Fordzie i dlatego zdecydowałem się na sprowadzanie z USA. Jeśli chodzi o obsługę ze strony www.amer-pol.com to wypadło to faktycznie bardzo dobrze, zdecydowanie mogę ich propozycje polecić jeśli będziecie chcieli sprowadzić samochód. Firma działa na wysokim poziomie i pomogą w załatwieniu wszystkich kwestii natury formalnej za co dla nich oczywiście duży plus. Nawet jak ktoś w temacie jest laikiem to i tak nie musi się o nic martwić

#22 Guest_Radosław

Guest_Radosław
  • Goście

Napisano 25 październik 2021 - 21:02

BMW to najlepsza marka. Jeśli kupisz używane auto tej marki i szukasz sprawnego serwisu elektroniki to polecam firmę Car Connect.

#23 Guest_Albert

Guest_Albert
  • Goście

Napisano 27 październik 2021 - 19:36

Do regeneracji konwertera w automatycznych skrzyniach biegu polecam firmę Hydrokinetyczne.pl. Przyjmują zlecenia z całego kraju.

#24 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 23 listopad 2021 - 13:04

Według mnie poszukiwania warto rozpocząć od oferty modeli nowych oraz lekko używanych, które będziecie mogli znaleźć w ofercie salonu Auto Res z Rzeszowa w którym będziecie mogli liczyć na szeroki wybór świetnych aut takich marek jak m.in Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy również Jeep. Jako, że od dawna marzyłem o dobrym SUV-ie to wygrał u mnie Jeep Cherokee, który mega się sprawdza na trudniejszych drogach, a zima mi nie będzie straszna. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych