Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Medyczne wykorzystanie marihuany - minister zdrowia szykuje przepisy

wróć do serwisu Sektor Publiczny 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32904 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 11:44

Wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas poinformował PAP, że trwają prace nad umożliwieniem legalnego stosowania w leczeniu pacjentów preparatów zawierających marihuanę. W początkowej fazie lekarze mogliby przepisywać jedynie zagraniczne preparaty, bo polski przemysł farmaceutyczny nie ma jeszcze takiej oferty.

Powrót do artykułu: Medyczne wykorzystanie marihuany - minister zdrowia szykuje przepisy

#2 Guest_Malitka

Guest_Malitka
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 11:44

Nasz kraj jest dziwny, alkohol i tytoń , które wyrządzają spustoszenie w organizmie są dostępne na każdym rogu a konopie uważane za zło największe. Ciekawe czemu? Bo działają i firmy farmaceutyczne na tym stracą? Moja mam przyjmuje CBD, ma nowotwór , bierze sporą dawkę 25% konopna-farmacja.com odkąd bierze, zmniejszyły jej sie przerzuty, dobrze się czuje, jest pełna energii a konwencjonalen leczenie postawiło na niej krzyżyk. Oczywiście doszły też inne suplementy i dieta ale dlaczego nikt nam nie chciał przepisać marihuany na receptę? To też z niewiedzy lekarzy wynika, za wypisywanie marihuany nie dostają wycieczek zagranicznych...

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:43

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki www.konopna-farmacja.com/pl/p/Olej-konopny-7-CBD-10ml-Landracer/52 . Mam nadzieję, że niedługo te z THC również będą w Polsce legalne

#4 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:43

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki www.konopna-farmacja.com/pl/p/Olej-konopny-7-CBD-10ml-Landracer/52 . Mam nadzieję, że niedługo te z THC również będą w Polsce legalne

#5 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:44

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja.com/pl/p/Olej-konopny-7-CBD-10ml-Landracer/52 . Mam nadzieję, że niedługo te z THC również będą w Polsce legalne

#6 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja.com/pl/p/Olej-konopny-7-CBD-10ml-Landracer/52 . Mam nadzieję, że niedługo te z THC również będą w Polsce legalne

#7 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja.com . Mam nadzieję, że niedługo te z THC również będą w Polsce legalne

#8 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja.com . Mam nadzieję, że niedługo te z również będą w Polsce legalne

#9 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja . Mam nadzieję, że niedługo te z również będą w Polsce legalne

#10 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

A ja używam i nadal będę używać CBD. Na chwilę obecną najlepsze okazują sie holenderskie olejki konopna-farmacja . Mam nadzieję, że niedługo te z również będą w Polsce legalne

#11 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:45

#12 Ida4

Ida4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 maj 2021 - 12:42

CBD jest w pełni legalne i nie jest psychoaktywne. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Można sobie kupić na przykład taki waporyzator fenix mini: https://konopnysklep...-konopnego.html. Jest to przede wszystkim legalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy