Skocz do zawartości

Zdjęcie

ACCA studia podyplomowe

acca rachunkowość accounting podyplomowe

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Magdalena_J

Magdalena_J

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 11:02

Myślę o Studiach Podyplomowych z akredytacją ACCA w Warszawie, zastanawia mnie duża rozbieżność cenowa tego kierunku od 6k na Vistuli do prawie 13k na Szkole Biznesu PW. Z czego wynika ta rozbieżność? Czy studia podyplomowe na PW są w jakiś sposób lepsze? Dlaczego są dwukrotnie droższe? Czy może któryś z Forumowiczów miał przyjemność ukończenia studiów? Będę wdzięczna za opinie.

#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 11:58

Dzień dobry, poczułem się niejako wywołany do tablicy, choć pytanie nie do mnie skierowane :) Z naszego punktu widzenia wszystkie programy akredytowane spełniają te same wymagania dotyczące zawartości programu i pokrycia sylabusa egzaminów ACCA oraz formy egzaminowania zbieżnej z naszymi standardami i tym samym są równorzędnie dobre. Jednak w jaki sposób to robią i przy pomocy jakiej kadry pozostaje ich indywidualnym wyborem. Podobnie jak wszystkie samochody pozwalają na przemieszczanie się, ale robią to w dość zróżnicowanych formach ;) Polecam zagłębić się w programy poszczególnych studiów, przejrzeć kadrę, skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami i wykładowcami (i naturalnie absolwentami, jak to już Pani próbuje zrobić :), wziąć udział w dniach otwartych, na których my również się pojawiamy i pytać, by rozwiewać swoje wątpliwości. My również chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z ACCA, ale niestety nie podejmiemy się oceny tych studiów.
Mam nadzieję, że mimo wszystko udało mi się pomóc.
Miłego dnia!
Marcin z ACCA Polska

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: acca, rachunkowość, accounting, podyplomowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych