Skocz do zawartości

Kursy językowe w Łodzi

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 09:26

Witam. W Łodzi jest bardzo dużo kursów językowych, ale jest zasadnicze pytanie który jest wart uwagi? z tego, co się orientuję, to sa na piotrkowskiej, Traugutta, Sienkiewicza itp. Mieszkam na Śródmieściu, czyli najbardziej interesuje mnie ta dzielnica. za wszelkie info dziękuje i pozdrawiam.

#2 PaniG

PaniG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 czerwiec 2020 - 09:22

Cześć Bartek, popytaj po znajomych, na forach zwłaszcza o tej tematyce raczej nie otrzymasz sensownej odpowiedzi. Pamiętaj, że nie wszystkie szkoły językowe oferują specjalistyczne języki np. potrzebne do pracy w księgowości czy it. 

#3 ZwirMikolaj

ZwirMikolaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 12:11

Zgodzę się z koleżanką wyżej. Tutaj raczej ciężko o jakąś dobrą odpowiedź co warto polecić.

#4 Guest_Pola

Guest_Pola
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 19:39

A ja proponuję Tobie Bartek jak i innym poszukującym szkole English Institute.

#5 Guest_Amelia

Guest_Amelia
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2020 - 22:57

Zdecydowanie jak poprzedni gość polecam English Institute. Sama chodziłam do nich na zajęcia i dużo się nauczyłam. Kładą nacisk głównie na mówienie i odpowiadanie na pytania w języku angielskim. . 

#6 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 27 październik 2020 - 23:12

Zgodzę się z koleżanką wyżej. Tutaj raczej ciężko o jakąś dobrą odpowiedź co warto polecić.

Moim zdaniem English institute jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

#7 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 29 październik 2020 - 11:50

Obecnie w każdym większym mieście jest sporo takich szkół. Na https://oxfordon.pl/jest również taka oferta edukacyjna dostępna. Obecnie wiele szkół ma kursy zdalne, więc to na pewno ułatwia naukę. Naukę też można kontynuować z kursów jakie można zakupić. 

#8 lingteam

lingteam

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 19:15

Ja polecam zapisać się do szkoły językowej online. Jest to bardzo wygodne. Lekcje można dopasować do swojego grafiku, nie trzeba tracić czasu na dojazdy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych