Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kancelaria prawna Gdańsk

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 08:17

Potrzebuje dobrej kancelarii prawnej, która zajmuje się sprawami o rozwód i potem o alimenty. Jak macie kogoś sprawdzonego to podzielcie się propozycjami. Zależy mi na dobrze funkcjonującej kancelarii, która właśnie się takimi sprawami zajmuje i ma w tym zakresie odpowiednie doświadczenie, żeby zająć się sprawą.

#2 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 18:04

Nie wiem o jaką lokalizację chodzi. Jak coś to w Szczecinie Kancelaria Adwokacka Węgłowski jak dla mnie pod każdym względem jest godna polecenia. A zasięg ich działania to całe woj. zachodniopomorskie i Pomorze. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, służą fachową pomocą firmom i klientom indywidualnym. Są bardzo profesjonalni w tym co robią.

#3 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2020 - 06:39

Sprawy rozwodowe często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog względnie do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#4 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2020 - 10:43

Skontaktuj się z kancelarią legalsalutaris.pl/ z Gdańska – świetni specjaliści z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o sprawy związane z prawem rodzinnym. Uznanie ojcostwa, adopcja, podział majątku czy rozwody. Tym wszystkim się zajmują faktycznie na wysokim poziomie i warto będzie z tej kancelarii skorzystać.

#5 Guest_Haidi

Guest_Haidi
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2020 - 19:18

Jeśli szukacie dobrego adwokata, od rozwodów, to polecam usługi  pani mecenas  Magdaleny Karaczun. Jest to pani adwokat, która świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc. Jeśli chodzi o prawo rodzinne to zajmuje się nie tylko sprawami o rozwód, ale także o separację, sprawy o podział majątku, sprawy o alimenty (między małżonkami, alimenty dla dzieci), sprawy związane z ograniczeniem władzy rodzicielskiej, pozbawieniem władzy rodzicielskiej, wykonywaniem kontaktów z dziećmi, sprawy dotyczące ustalenia pochodzenia dziecka, sprawy o ubezwłasnowolnienie. Uzyskacie w tej kancelarii profesjonalną, rzetelną pomoc oraz rozumienie i empatię, a przy tego typu sprawach to bardzo ważna kwestia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych