Skocz do zawartości

Zdjęcie

własna restauracja / pizzeria w polsce

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:56

Mam parę wydaje mi się trafionych pomysłów na restaurację czy nawet pizzerię tutaj u nas w Polsce. Wszystko rozbija się jednak o kwestię taką jak biurokracja, której nieco się obawiam czy mnie nie pochłonie jej ogrom. Mam po prostu parę pytań odnoście całej tej procedury jak zakładanie restauracji, bo pomimo istnienia biurokracji to przecież inne restauracje istnieją.
Ktoś przechodził przez ten proces i rozwieje kilka wątpliwości?

#2 karolek559

karolek559

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 08:29

Myślę, że warto założyć własną restaurację, ale na początku trzeba zainwestować sporo pieniędzy w sprzęt i wyposażenie. Na pewno trzeba kupić kuchenkę, piece, miksery gastronomiczne. Mikser przydaje się w każdej restauracji.

#3 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 26 październik 2020 - 16:12

Własna restauracja to zdecydowanie duże wyzwanie, szczególnie organizacyjne. Teraz niestety mamy pewne ograniczenia, natomiast trzeba zadbać o sprawnie działającą sprzedaż na wynos. My już dawno się do tego przygotowaliśmy i jednocześnie udało nam się zastąpić plastikowe torby i naczynia tymi bardziej ekologicznymi od SlowPack. Dlatego jeżeli znajdziecie wolną chwilę to warto odwiedzić - https://slowpack.pl/...aldowe-269.html gdzie bez problemów powinniście je dobrać do konkretnych potrzeb i co ważne w racjonalnych cenach. Pozdrawiam i trzymam kciuki i za Wasz biznes!

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 28 październik 2020 - 10:34

Natomiast jeżeli będziecie szukali profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości mebli metalowych do gastronomii to koniecznie sprawdźcie https://investhoreca...words=nierdzewn gdzie znajdziecie dokładnie to czego szukacie. Jednocześnie licząc na dobrych producentów, jedne z lepszych cen i też dość przystępny termin realizacji. Pozdrawiam i dajcie znać czy wszystko się udało!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych