Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory 2020: Jak zgłosić online zamiar głosowania korespondencyjnego?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672190 postów

Napisano 06 czerwiec 2020 - 13:35

W wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca 2020 r. można zagłosować korespondencyjnie. Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało instrukcję jak krok po kroku zgłosić online zamiar głosowania korespondencyjnego.

Powrót do artykułu: Wybory 2020: Jak zgłosić online zamiar głosowania korespondencyjnego?

#2 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 13:35

Czy można głosować korespondencyjnie z terenu Niemiec? Nigdzie nie mogę znależć żadnej wiążącej informacji. Z uwagi na weekend odpada też telefon do konsulatu...

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 14:59

gdzie zgłosic akces g łosowania korespondencowego -mieszkam w krakowie ul, kazimierza wielkiego 3 p

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 12:11

Czy można głosować korespondencyjnie z terenu Niemiec? Nigdzie nie mogę znależć żadnej wiążącej informacji. Z uwagi na weekend odpada też telefon do konsulatu...

Nie można, a masz to dokładnie wyjaśnione w artykule powyżej.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 12:12

gdzie zgłosic akces g łosowania korespondencowego -mieszkam w krakowie ul, kazimierza wielkiego 3 p

Przeczytaj dokładnie artykuł powyżej, jest w nim odpowiedź na Twoje pytanie.

#6 Guest_Stas

Guest_Stas
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 15:48

w sobote 27 06 wyjeżdrzam do Rabki na tydzień , gdzie będę mógł głosować w 2 turze , czy musze jechać do Rabki ???

#7 Guest_Staś

Guest_Staś
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 16:00

w sobote 27 06 wyjeżdrzam do Rabki na tydzień , gdzie będę mógł głosować w 2 turze , czy muszę jechać do Rabki ??? czy musze mieć podpis elektroniczny zeby zglosić wniosek o korespondencyjne głosowanie

#8 Guest_Staś

Guest_Staś
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 16:00

w sobote 27 06 wyjeżdrzam do Rabki na tydzień , gdzie będę mógł głosować w 2 turze , czy muszę jechać do Rabki ??? czy musze mieć podpis elektroniczny zeby zglosić wniosek o korespondencyjne głosowanie

#9 Guest_Staś

Guest_Staś
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 16:01

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2020 - 15:37

Danuta Kowal Od 27 mam wczasy z rodziną co należy zrobić gdzie uzyskać wniosek i gdzie go wysłać.

#11 Guest_Danuta Kowal

Guest_Danuta Kowal
  • Goście

Danuta Kowal Od 27 mam wczasy z rodziną co należy zrobić gdzie uzyskać wniosek i gdzie go wysłać.

#12 Guest_Danuta Kowal

Guest_Danuta Kowal
  • Goście

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 09:21

Przeczytaj artykuł, masz tam wszystko jasno i wyraźnie wytłumaczone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych