Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Przeprowadzka biura - stolica

transport warszawa

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Edyttta

Guest_Edyttta
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 15:49

Dzień dobry, czy ktoś z obecnych zna może jakąś goda polecenia firmę transportową działającą we Warszawie? Szykuje mi się przeprowadzka biura i wolę nie zostawać z tym sama. Znalałam taką firmę jak WIKI Transport - czy ktoś korzystał z ich usług?

#2 Michal_s71

Michal_s71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 15:08

Ja mogę polecić Global Service przeprowadzki Warszawa Przeprowadzali firmę w której pracuję i jestem pełen podziwu jak to zrobili. Wziąłem od nich namiary bo sam miałem plany co do przeprowadzki. Wykonali ją dla mnie - bez zarzutu. 

#3 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 14:12

Polecam firmę TM Transport24, sprawnie wykonują przeprowadzki między miastowe, a nawet międzynarodowe na terenie Europy.

#4 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 16:34

Jeśli planujecie przenieść biuro na terenie Trójmiasta to skorzystanie z usług Przeprowadzki biur Gdańsk to będzie najlepsza decyzja. Przewiozą wszystko łącznie z meblami, dokumentami. Można im zaufać, mają duże doświadczenie i tak skompletowany zespół by sprawnie przewozić wszystko co zleci klient. 

#5 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 16:53

Polecam firmę TM Transport24 świadczącą szybkie przeprowadzki na terenie całego kraju. Firma jest rzetelna i godna zaufania. Polecam.

#6 Guest_polina

Guest_polina
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 09:45

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Japa&Co. Są profesjonalistami w każdym calu. Wszystko mają zawsze dopięte na ostatni guzik i pomogą z każdą przeprowadzką. No moim zdaniem są najlepsi w tej branży. 

#7 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 12 styczeń 2021 - 19:16

Warto by było mieć tu kogoś kto zajmie się tym dla was. Tego typu transport jest już bardziej specjalistyczny, trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt, konkretne pojazdy. Prowadząc firmę warto mieć sprawdzonego partnera w transporcie. Sprawdźcie sobie tu może i firmę https://inrel.pl/ i ich usługi transportowe. Będziecie mogli liczyć tu na transport, relokacje maszyn. W przemyśle, w branży produkcyjnej, na pewno prędzej czy później tego typu usługi wam się przydadzą.

#8 Guest_carrera

Guest_carrera
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:36

Przy przeprowadzkach pomóc może firma Japa&Co, która ma najlepszą ekipę jaką można sobie wymarzyć. Pomagają ze wszystkim, są bardzo sympatyczni i sprawnie ogarniają całą przeprowadzkę, także warto się do nich odezwać. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transport, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych