Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zegarek na prezent?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 10:37

Mój narzeczony lada moment będzie obchodził swoje 30-ste urodziny i planuję kupić mu wyjątkowy prezent z tej okazji. Do głowy wpadł mi pomysł z zegarkiem i np wygrawerowanie na nim jakiegoś wyjątkowego cytatu na tyle tarczy. Jak myślcie, to dobry pomysł? A może polecacie coś innego?

#2 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 10:40

Moim zdaniem, zegarek to świetny pomysł na prezent, zawsze się sprawdza. Dodatkowo możesz dokupić do tego prezentu butelkę whiskey, albo jego ulubionego alkoholu.Swoją drogą, sprawdzałaś już oferty sklepów? Masz coś na oku?

#3 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 10:42

Dzięki  :) Wiesz co... co do zegarka, to wiem że podobają mu się G-Shocki, także raczej pójdę w tym kierunku. Nie wiem tylko gdzie go kupię, muszę porównać ze sobą różne oferty sklepów, żeby po prostu nie przepłacić. Bo wiadomo jak jest z tymi cenami, lubią się różnić  :)

#4 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 10:45

Tu akurat się zgadzam. Mnie nie raz zdarzyło się na czymś przepłacić, bo po prostu nie porównałam sobie cen. Teraz już myślę na zapas i wszystko sprawdzam na Ceneo. Tutaj: https://www.ceneo.pl/Zegarki masz zegarki, możesz dodatkowo ustawić filtry na zegarek męski, odpowiedni kolor, markę i przedział cenowy. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś wyjątkowego dla swojego narzeczonego :)

#5 Guest_Daroo

Guest_Daroo
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 12:11

Zegarek to ogólnie super prezent, ale ciężko coś wybrać. :D
Np. na takiej Zegarowni gdzie ja zazwyczaj kupuje jest tego kilka tysięcy... Musisz stwierdzić czy chcesz coś w teren, eleganckiego czy na  co dzień i wtedy dalej szukać. 

#6 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:07

Zegarek to teraz częśc biżuterii, odmierzanie czasu to tylko dodatek  :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Poznań

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1119 postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 11:14

Dlaczego nie? Może się sprawdzić całkiem dobrze.

#8 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 11:54

W zasadzie to zegarki w ramach prezentu sprawdzają się zawsze. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#9 Amir

Amir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBytom

Napisano 17 lipiec 2020 - 14:46

Kup mu prezent związany z jego pasją, ja partnerce kupiłem kurs doszkalający bo jest motorowodniakiem:

https://fairwinds.pl...ooperatora-src/

#10 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 17:34

Jak dla mnie jest to super prezent i do tego praktyczny, w sklepie https://edibazzar.pl/ macie sporo zegarków do wyboru i według mnie za świetną cenę. 

#11 sylwiejk

sylwiejk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2020 - 14:13

Jeśli już jesteście zaręczeni to z pewnością za jakiś czas będzie ślub. Ciekawym upominkiem, który można dostać jest personalizowany album na zdjęcia. O takim albumie z drewna można przeczytać w artykule: https://www.dziennik...1000268382.html  Jest to świetna pamiątka na długie lata.  Album jest trwały więc posłuży długo, a zdjęcia w nim przechowywane nie niszczą się.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych