Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile może dorobić emeryt i rencista od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.?

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516590 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 09:52

Emeryt i rencista, który nie osiągnął wieku emerytalnego, musi pilnować ile zarabia. W przypadku przekroczenia podawanych co 3 miesiące kwot może dojść do obniżenia lub zawieszenia świadczenia. Ile emeryt i rencista może dorobić od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.?

Powrót do artykułu: Ile może dorobić emeryt i rencista od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.?

#2 Guest_anna.maj98

Guest_anna.maj98
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 09:52

DLACZEGO NIC SIĘ NIE MÓWI O SŁUŻBACH MUNDUROWYCH I O PEDAGOGACH PRZECIEŻ ONI TEŻ BĘDĄ DŁUŻEJ ŻYLI A MAJĄ EMERYTURY WYPŁACANE BEZ ŻADNYCH SKŁADEK TYLKO OD WYSOKOŚCI WYNAGRODZENIA OBLICZANE OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ A MY WY ZUS OD POŁOWY TEJ STAWKI 20 LAT DŁUŻSZA PRACA GDZIE JEST POLSKA KONSTYTUCJA KAŻDY RÓWNY OBOWIĄZEK I WPŁACENIU PODATKÓW I SKŁADEK MIEDZY INNYMI EMERYTURA I RÓWNY DOSTĘP DO PRZYWILEJÓW DLACZEGO TEN KTO WYRABIA DOCHÓD NARODOWY JEST KARANY A TAK ZWANY PRZYWILEJ POLSKI SUPER PATRIOTA MOŻE UDAWAĆ ŻE PRACUJE BYWA ZE 15 LAT A POTEM LABA ALBO DORABIANIE NA JAKIEŚ FUSZE GDZIE INNY OBYWATEL NIEMA DOSTĘPU Z WIADOMYCH PRZYCZYN

#3 Guest_Nick

Guest_Nick
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 11:52

BYŁEM W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH i OD 22 lat PŁACĘ : PODATEK DOCHODOWY OBLICZANY OD PODSTAWY OPODATKOWANIA A NIE OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ !!! UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE odliczone od podatku : 175.31 zł UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE odliczone od emerytury 28.28 zł MAM 60 + I NIGDY NIE CHOROWAŁEM, CZYLI Z MOICH UBEZPIECZEŃ KORZYSTALI INNI./ CIESZĘ SIĘ, ŻE MOJE ŚRODKI KIEROWANO DLA POTRZEBUJĄCYCH /. CO DO DORABIANIA, TO SPOŁECZEŃSTWO ROBIŁO TO OD LAT, I ZA PRL-U I DZISIAJ./ FUCHA TO WYKONANIE PRACY POZA ZATRUDNIENIEM, CZYLI PRYWATNIE ZA PIENIĄDZE./ KTO CI TEGO ZABRANIA ? / DO JAKIEJ FUCHY NIE MASZ DOSTĘPU ? MYŚLĘ, ŻE POWINNAŚ ZAJĄĆ SIĘ LECZENIEM, BO UMYSŁ PŁATA FIGLE, A TY ZATRZYMAŁAŚ SIĘ W PRL-U.

#4 Guest_Nick

Guest_Nick
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 11:53

BYŁEM W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH i OD 22 lat PŁACĘ : PODATEK DOCHODOWY OBLICZANY OD PODSTAWY OPODATKOWANIA A NIE OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ !!! UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE odliczone od podatku : 175.31 zł UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE odliczone od emerytury 28.28 zł MAM 60 + I NIGDY NIE CHOROWAŁEM, CZYLI Z MOICH UBEZPIECZEŃ KORZYSTALI INNI./ CIESZĘ SIĘ, ŻE MOJE ŚRODKI KIEROWANO DLA POTRZEBUJĄCYCH /. CO DO DORABIANIA, TO SPOŁECZEŃSTWO ROBIŁO TO OD LAT, I ZA PRL-U I DZISIAJ./ FUCHA TO WYKONANIE PRACY POZA ZATRUDNIENIEM, CZYLI PRYWATNIE ZA PIENIĄDZE./ KTO CI TEGO ZABRANIA ? / DO JAKIEJ FUCHY NIE MASZ DOSTĘPU ? MYŚLĘ, ŻE POWINNAŚ ZAJĄĆ SIĘ LECZENIEM, BO UMYSŁ PŁATA FIGLE, A TY ZATRZYMAŁAŚ SIĘ W PRL-U.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 20:50

"Nick" wykaż gdzie, kiedy, ile zapłaciłeś! budżetówka jedzie na garbach przedsiębiorców! o czym dbanie napisałeś? świadomości nie posiadasz za grosz! 1500 pln samego ZUS-u mówi cos? co ty za kwoty wypisujesz dzbanie jeden. ogarnij temat "ubogi" człowieku

#6 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 20:51

"Nick" wykaż gdzie, kiedy, ile zapłaciłeś! budżetówka jedzie na garbach przedsiębiorców! o czym dbanie napisałeś? świadomości nie posiadasz za grosz! 1500 pln samego ZUS-u mówi cos? co ty za kwoty wypisujesz dzbanie jeden. ogarnij temat "ubogi" człowieku

#7 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

#8 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

#9 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych