Skocz do zawartości

przerwa w wykonywaniu kary pozbawienia wolnosci i bilet do ZK

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 16:17

witam
Mam pytanie ale najpierw wyjasnie sytuacje. dnia 21 maja tego roku na wokandzie w Zk otrzymałem 6 miesieczna przerwę w wykonywaniu kary pozbawienia wolności.. w Zk było wpisanych w sumie 30 miesięcy pozbawienia wolności, odbyłem 9 miesięcy i otrzymałem przerwę. w dniu dzisiejszym tj. 29 maja otrzymałem tak zwany bilet do ZK na 3 miesiące pozbawienia wolnosci z sprawy której wyrok był prawomocny w dniu 20 lutego tego roku, wyrok ten nie był wpisany w ZK ponieważ koronawirus itp. wyrok tych w/w 3 miesięcy nie był wpisany we wniosku o przerwę ponieważ wpisuje się tylko wyroki które sa do wykonania w zk na dzień pisania wniosku.Jestem przed wyrokiem lacznym z już 3 wyrokow ponieważ do wyroku lacznego podaje się we wniosku wszystkie wyroki prawomocne. troszkę to zagmatwane. jesteście inteligentni zrozumiecie. moje pytanie. co mam zrobić? dzwonic do sadu? pisać pisma ze mam przerwę ,ze jestem przed wyrokiem lacznym .. nie mam pojęcia..a jest piątek po południu i z mecenasem raczej zadnym się nie dogadam.. proszę o odpowiedz. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych