Kategorie
Skocz do zawartości

Biura nieruchomości — opinie

Gość Michał P.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chodzi o nieruchomości, to biur które pośredniczą w sprzedaży jest bardzo dużo. Ale ciekawą ofertę na nieruchomości pod inwestycje ma Nieruchomości Orange i budynków, które można zakupić jest naprawdę dużo. Jednak taka inwestycja zawsze musi być dobrze przemyślana. Bo przy zakupie nieruchomości inwestycyjnych koszt jest spory. 

• 8 miesięcy temu...

Sprzedawałem mieszkanie przez biuro nieruchomości, kupowałem jedno mieszkanie  i kupowałem dom. Oczywiście przeglądałem sobie oferty poza biurem,  okazało się jednak, żę te które mnie interesują są w ofercie biura. Jestem zadowolony, nieruchomości pewne, poza tym minimum formalności.

Jeśli szukacie dobrego biura nieruchomości w Krakowie, polecam kontakt:

https://www.ap7.pl/pl/blog/domy-pod-krakowem/306

W ofercie mają wiele ciekawych ofert. 

Gość Alicja

Nie tylko opinie o biurach nieruchomości warto sobie sprawdzić wcześniej. To samo moim zdaniem dotyczy zarządcy nieruchomości, od niego dużo zależy na co dzień, od tego jak podchodzi i wywiązuje się ze swoich obowiązków. Mieszkając w Warszawie w trzech różnych miejscach na przestrzeni kilku lat śmiało mogę powiedzieć, że dla mnie najlepszym i najbardziej odpowiedzialnym zarządcą jest Per modum.

• 1 miesiąc temu...

Decydując się na zakup mieszkania, pierwszą rzeczą, nad którą dobrze trzeba  się zastanowić to, czy warto skorzystać z usług profesjonalnego biura nieruchomości . Profesjonalne biuro pomoże nam w poszukiwaniach, co będzie dla nas ogromnym ułatwieniem. Sprawdź sobie ofertę RE/MAX Capital Warszawa  pomogą Ci w tej kwestii.

Nie wiem konkretnie, jakie nieruchomości w ogóle Cię interesują, ale może sprawdź ofertę https://nestate.pl/ . Dla mnie takie biuro nieruchomości musi być przede wszystkim profesjonalne. Dzięki temu bez żadnego problemu oferta zostanie do Ciebie we właściwy sposób dobrana. To wspomniane biuro nieruchomości profesjonalnie podejdzie do każdego klienta.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...