Skocz do zawartości

Zdjęcie

budżetowy telefon

wróć do serwisu Księgowość 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 24 maj 2020 - 13:45

Co możecie polecić z telefonów budżetowych do 500 zł? Zależy mi na płatności nfc i w miarę dobrym aparacie

#2 Guest_jankar

Guest_jankar
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 01:51

Za około 450 zł kupisz Alcatel 1S 2020, całkiem fajny model z 3 gb ramu co w praktyce na prawdę wystarcza, to samo z pamiecią wbudowaną, 32 gb to sporo miejsca. Jest tez Alcatel 3L 2020, który kosztuje  z kolei 599 zł, nad którym ja się zastanawiam. 48 mpx matryca jest zachęcająca. Ramu masz tutaj więcej o giga no i pamięci wewnętrznej masz o połowę więcej. 
Piszesz, że do 500zł, a 3L jest właśnie za 599, nie sądzę, żeby cię to jakoś mocno nadwyrężyło finansowo.

#3 Guest_bumill

Guest_bumill
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 17:38

też się właśnie zastanawiam nad jednym i drugim modelem alcatela 1S i 3L, bo w sumie różnicy w cenie znaczącej nie ma. Ktoś doradzi?

#4 Guest_sabrinos

Guest_sabrinos
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 12:10

no ten Alcatel 3L 2020 to fajny model, fakt, że znaczącej róznicy w cenie nie ma, a tutaj aparat jest dużo lepszy, ponad 40 mpx. Ma dobrą matrycę.

#5 Majk

Majk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 07:09

W tej cenie możesz kupić Huawei y5 2019, LG K11 albo Xiaomi redmi 7A. To chyba są najlepse telefony w tym przedziale cenowym.
A nie myślałeś może o wzięciu telefonuw abonamencie u swojego operatora? Ja płacę za samsung galaxy a50 jedynie 60zł miesięcznie w Play'u

#6 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:49

A u mnie padło na Alcatel 1S 2020, raz, że cenowo bo miałem określony budżet co do grosza praktycznie, dwa to estetycznie się on prezentuje. Mam go od kilku dni, oceniam go dobrze, smartfon nie zawiesza się, nawet przy wielu aplikacjach w tle, zdjęcia robi dobre jak dla mnie. Jeśli chodzi o mnie to telefon jest rzeczą przeznaczoną do kontaktu, można dzwonić? można. można pisac smsy? można. czyli jest ok ​

#7 Guest_kama

Guest_kama
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 21:27

Patrzyłam na parametry tego alcatela 1s 2020, dla mnie w sam raz, na nic drogiego mnie nie stać więc cenowo też mi odpowiada. Ale tak się zastanawiam czy  w takich budżetowych modelach jest dobra jakość dzwięku podczas rozmowy? Nie ma szumów czy trzasków? Bo tego się obawiam...

#8 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 21:57

ale ma tez dobry aparat musze ci powiedzieć, nie jest w ogóle zły

#9 Alpina789

Alpina789

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 15:43

Lepsze bedzie kupić dobry telefon. 

Dlatego żeby otrymać pieniądzy zagraj w onlajn kasynie. Jeśli szukasz automatów do gry, przejdź do strony Play Fortuna https://play-fortuna.pl/. Tu masz możliwość otrzymać jakpot, zagrać za darmo dla zabawy. Teraz graję na tej stronie, jestem zadowolony. Gry w kasynie są ciekawe, wybierę sloty z owocami. 

Nawet w kasynie jest bardzo prosta rejestracja nowych użytkowników. Tylko ty musisz potwierdzić swoje konto.

#10 Guest_słowiaka

Guest_słowiaka
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2020 - 16:38

Patrzyłam na parametry tego alcatela 1s 2020, dla mnie w sam raz, na nic drogiego mnie nie stać więc cenowo też mi odpowiada. Ale tak się zastanawiam czy  w takich budżetowych modelach jest dobra jakość dźwięku podczas rozmowy? Nie ma szumów czy trzasków? Bo tego się obawiam...

Jakość jest dokładnie taka jak powinna być. Nie miałam problemu z jakością dźwięku. Nie ma też problemu z pojemnością, płynnym działaniem i jakością zdjęć. 

#11 Guest_diana

Guest_diana
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2020 - 16:03

Skoro mowa o alcatelach to co powiecie o tym nowym modelu Alcatel 3X (2020)?

#12 Guest_asamina

Guest_asamina
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2020 - 19:32

Ten 3X 2020 fajnie się prezentuje, gdyby nie to, że mam alcatela 3L 2020 to z pewnością bym się na niego zdecydowała

#13 Guest_kamq

Guest_kamq
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 14:13

i jak, zadowolona jesteś z tego alcatela? Bo mocno się nad nim zastanawiam, nad tym 3L 2020.

#14 Guest_balerina

Guest_balerina
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2020 - 07:10

Patrzyłam zestawienie tych telefonów Alcatel i całkiem nieźle to wychodzi. Za nieduże pieniądze mają całkiem bogate wyposażenie i wiele powgrywane. Zastanawiam się bo zaraz syn będzie miał imieniny. Może tak nowy telefon to jest całkiem fajny pomysł. 

#15 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 10 wrzesień 2020 - 09:45

Myślę, że wszystko zależy od naszych potrzeb. Teraz można naprawdę wybrać coś w przystępnej cenie.

#16 janciak

janciak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 wrzesień 2020 - 08:51

Może coś tutaj znajdziesz https://www.skynet.p...ty-i-smartfony?:) Ja patrzyłabym na samsungi, to bardzo dobra firma a mają modele o różnych cenach więc coś na pewno Ci przypadnie do gustu :) 

#17 Guest_Magmarka

Guest_Magmarka
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2020 - 05:54

Tak patrzę na parametry tego Alcatel 3X (2020) i jak za taką cenę to nieźle go wyposażyli. Pomijam dużą pojemność, bo zapewne wszystkie aplikacje śmigają szybko i płynnie to jeszcze sporo ich można poinstalować. Do tego z tego co patrzyłam dużo aparatów z czego tylni najmocniejszy 16 Mpix. Ma też nagrywanie w opcji FullHD no i mój ukochany NFC. Z plusów które ja umiem docenić ma też podwójną lampę LED.

#18 murci

murci

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 20 październik 2020 - 12:01

Myślę że tutaj możesz czegoś dla siebie poszukać - https://www.skynet.p...ety-i-smartfonyczasem warto jest też dołożyć 100-200 zł więcej, żeby mieć telefon na o wiele dłużej wiec to też warto przemyśleć. :) 

#19 szalonyksiengowy

szalonyksiengowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 październik 2020 - 19:10

Jeśli temat aktualny to polecam dozbierać trochę i kupić Xiaomi MI 9T. Super telefon

#20 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 01 listopad 2020 - 00:08

Zaciekawiły mnie modele Alcatel o których pisaliście i powiem wam, że zdecydowałam się na ten 3X. Świetna cena, fajne funkcje. Można znaleźć cos dla siebie, bo całkiem nowoczesne i fajny design. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych