Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w dwóch miejscach

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaa

katarzynaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:38

Dzień dobry,

mam pytanie. Czy jest możliwość zatrudnienia osoby na stanowisko zastępcy naczelnika lub ew. p.o. zastępcy naczelnika, która jest nauczycielem pracującym w szkole?

Chodzi o to, że nauczyciel ma odpowiednie wykształcenie, aby pełnić taką rolę. W urzędzie byłby zatrudniony na pewną część etatu i w szkole również miałby kilka godzin lekcyjnych.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Dodam może, że kierownik urzędu nie ma nic przeciwko temu, ale jak to wygląda w rzeczywistości?

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20118 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 maj 2020 - 16:23

No a skąd wątpliwości?

#3 katarzynaa

katarzynaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2020 - 16:37

Po prostu :)

Wolałabym się upewnić, bo jednak jest to praca w dwóch różnych placówkach o dwóch różnych charakterach.

Dokładnie jest to wydział Edukacji, który zarządza szkołami, więc po części ten nauczyciel - będący jednocześnie zastępcą naczelnika, będzie nad swoim dyrektorem.

#4 katarzynaa

katarzynaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2020 - 16:37

No a skąd wątpliwości?

Po prostu :)

Wolałabym się upewnić, bo jednak jest to praca w dwóch różnych placówkach o dwóch różnych charakterach.

Dokładnie jest to wydział Edukacji, który zarządza szkołami, więc po części ten nauczyciel - będący jednocześnie zastępcą naczelnika, będzie nad swoim dyrektorem.

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20118 postów

Napisano 23 maj 2020 - 19:08

No to upewnij się u swojego prawnika, że nie ma konfliktu interesów oraz moralnych przeszkód.

#6 katarzynaa

katarzynaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2020 - 19:53

No to upewnij się u swojego prawnika, że nie ma konfliktu interesów oraz moralnych przeszkód.

Aż tak na tym mi nie zależy. Chciałam się po prostu dowiedzieć u doświadczonych kadrowych i innych koleżanek, które mogłyby coś doradzić :)

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20118 postów

Napisano 24 maj 2020 - 05:02

Aż tak na tym mi nie zależy. Chciałam się po prostu dowiedzieć u doświadczonych kadrowych i innych koleżanek, które mogłyby coś doradzić :)

Szkoła ma napewno jakiś organ prowadzący i trzeba tam zapytać.
Jeśli to jednostka samorządu terytorialnego, to czasami nauczyciel musi uzyskać zgodę, żeby móc pracować dodatkowo w innym miejscu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych