Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zadabć o samochód

samochód czyszczenie detergenty

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rebiton34

rebiton34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 22 maj 2020 - 13:34

Cześć! Jak tam!

czego używacie do sprzątania auta? Jakiś konkretnych detergentów? Ja wcześniej kupowałem jakieś zwykłe płyny nieznanej marki z lokalnego marketu. Teraz mam trochę więcej czasu, aby poczytać coś na temat bardziej specjalistycznych środków. Niestety artykułów jest dużo i większość wygląda na sponsorowane. Może możecie coś polecić?

#2 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 25 maj 2020 - 08:22

No wybór odpowiednich kosmetyków jest naprawdę istotny do samochodu. Jak już jesteśmy przy takim temacie  warto tutaj wspomnieć  jak ważne też są chociażby wycieraczki do szyb . One zapewniają widoczność podczas ulewy etc.

Dlatego warto kupić najwyższej jakości takie wycieraczki.

#3 Epook22

Epook22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 26 maj 2020 - 12:55

Co do detergentów to rzeczywiście potrzebujemy więcej informacji, aby Ci doradzić. Tak jak wspomniał przedmówca. Zwróć uwagę czy masz elementy plastikowe czy metalowe. Napisz nam czy masz siedzenia z tapicerki czy ze skóry. Może też masz napisane w opisie auta z czego można korzystać przy sprzątaniu. Nie chcemy Ci doradzać czegoś co mogłoby zniszczyć auto. Upewnij się co masz w środku i nam przekaż tą wiedzę :)

#4 fagor31

fagor31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 maj 2020 - 10:16

Ja też kupuję w marketach i jest mi z tym dobrze :)

Nie widzę takiej potrzeby dbania o każdy najdrobniejszy szczegół w moim aucie. Ma mnie przewodzić tylko z punktu A do punktu B i tyle, ale każdy ma inne opinie na ten temat. Ja po prostu nie jestem zwolennikiem posiadania zbyt dużej ilości butelek w domu. Minimalistą jestem można by rzec.

Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi.

#5 Tfutu4

Tfutu4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 maj 2020 - 14:53

Nie podałeś żadnych szczegółów odnośnie swojego samochodu to jedyne co mogę to polecić tobie sklep: https://cargeek.pl. Wybór środków do czyszczenia jest tam ogromny oraz do konserwacji również. Wbij tam i sobie popatrz co tam jest i co konkretnie potrzebujesz. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania, ale dla mnie ten sklep jest naprawdę super i jest w nim dosłownie wszystko co potrzebuję. Polecam! 

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód, czyszczenie, detergenty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych