Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza antykryzysowa 4.0 - wakacje kredytowe i ochrona przed wrogimi przejęciami

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198491 postów

Napisano 22 maj 2020 - 10:45

Trzymiesięczne wakacje kredytowe i ochrona polskich spółek przed wrogimi przejęciami – to nowe propozycje do tzw. Tarczy antykryzysowej 4.0, które przyjął rząd, a które powstały przy udziale UOKiK. Osoba, która straciła pracę lub inne główne źródło dochodu, będzie mogła zawiesić spłatę kredytu konsumenckiego i hipotecznego na trzy miesiące bez żadnych opłat w swoim banku.

Powrót do artykułu: Tarcza antykryzysowa 4.0 - wakacje kredytowe i ochrona przed wrogimi przejęciami

#2 Guest_Mateusz Dyrda

Guest_Mateusz Dyrda
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 10:45

Fajnie że istnieje coś takiego jak "Wakacje kredytowe" - myślę, że dla wielu posiadaczy kredytów hipotecznych w obecnych czasach to może być spory oddech, jeśli np. ich firma musiała wstrzymać funkcjonowanie z uwagi na całą tę pandemię koronawirusa. Niestety nie wszystkie banki ułatwiają czy pomagają w odłożeniu w czasie takich spłat - wiem, bo jako doradca kredytowy mam z tym do czynienia na co dzień.

#3 ewaparki

ewaparki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 22 maj 2020 - 13:22

Moim zdaniem takie narzędzia, które dadzą możliwość przetrwania w tych ciężkich czasach mają rację bytu, ale niestety trzeba mieć cały czas z tyłu głowy, że wcześniej czy później ponownie trzeba realizować spłaty, ważne aby firma czy osoba prywatna się utrzymała, nie zbankrutowała.

Odzież męska - internetowy sklep dla mężczyzn - Sprawdź i kup modne ubrania w atrakcyjnych cenach!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych