Skocz do zawartości


podatek vat w szkoleniach online


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_anka-skakanka

Guest_anka-skakanka
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 11:03

Witajcie,

czy spotkaliście się z sytuacją, naliczenia podatku vat do szkolenia online? Przysłano do nas (jst) reklamę szkolenia online na portalu zamówień publicznych, oddzwoniliśmy pytając się o szczegóły i płatność. Zostaliśmy poinformowani, że szkolenia online nie są zwolnione z vat, bo ....są online. po czym, prześledziłam po raz kolejny art. 29 ustawy ptu, nie ma tam nic na temat "online nieonline". Pani z pzp deklarowała, że to juz było wielokrotnie sprawdzane i podatek vat naliczyć TRZEBA (!), w związku z tym poprosiłam ją o podstawę prawną............... sprawdza do tej pory, ale może ja się mylę?  netologia nic na temat vatu dla szkoleń online nie mówi





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych