Skocz do zawartości

bałagan u sąsiadów

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_ewelin

Guest_ewelin
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 10:51

Witam,

mam działkę ROD od tamtego roku mam nowych sąsiadów którzy są bardzo nie mili, złośliwi itp. bardo przeszkadzało im to że mój winogron i dwa krzaczki wystawały poza ich siatkę, więc poprzycinałam wszystko. Do tej pory przez kilka lat nie było nikogo na tej działce a sama działka była bardzo zapuszczona dopóki nie dostali jej nowi sąsiedzi...... Moja altanka z tarasem jest zaraz obok ich altanki - zgodnie z wymaganym odstępem. Ich altanka to raczej barak w bardzo złym stanie. Obok ich altanki kilkadziesiąt metrów od ogrodzenia czyli zaraz przy moim wejściu i na widoku jak siąde na tarsie poprzynosili stare belki, metalowe słupki kamienie ogólnie zrobili straszny bałagan a widok jest okropny. Prosiłam żeby to posprzątali ale oni się śmieją i dokładają jeszcze więcej. Do zarządu raczej nie mam po co iść bo mają tam znajomości i rodzinę. Ciągle robią różne złośliwe rzeczy ale najgorszy jest ten bałagan. 

Czy ktoś może mi poradzić czy na swojej działce mogą mieć taki bałagan? i czy jest jakiś sposób żeby się od nich na całej długośći zakryć? jakieś panele drewniane lub tym podobne? czy raczej na działce rod nie można się zasłaniać?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych