Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza Finansowa PFR – na jakie wsparcie finansowe mogą liczyć mikroprzedsiębiorcy?

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198525 postów

Napisano 19 maj 2020 - 13:13

Polski Fundusz Rozwoju w związku z utworzoną przez rząd Tarczą Antykryzysową opracował program „Tarcza Finansowa PFR”, służący m.in. udzieleniu pomocy finansowej mikroprzedsiębiorcom, którzy doświadczyli negatywnych następstw pandemii koronawirusa. Program przewiduje przeznaczenie blisko 25 miliardów złotych dla mikrofirm, w celu ochrony rynku pracy i zapewnienia firmom płynności finansowej w okresie pandemii i towarzyszącej temu złej sytuacji gospodarczej. Beneficjentami programu są mikroprzedsiębiorcy, a także mali i średni oraz duzi przedsiębiorcy. W tym artykule przedstawione zostały zasady udzielania pomocy finansowej dla mikroprzedsiębiorców.

Powrót do artykułu: Tarcza Finansowa PFR – na jakie wsparcie finansowe mogą liczyć mikroprzedsiębiorcy?

#2 Guest_maQ

Guest_maQ
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 13:13

Nikt nie widział takich kwot subwencji. Nikt z moich znajomych. Kazdy podał złe dane wynikające z zaokrągleń systemu. Zamiast 24 tys dostali kwoty rzędu 3 tys zł. To fikcja. Natomiast sporo w sieci artykułów na temat tego dokąd wracają nie wydane pieniądze.Nie są to potrzebujący ludzie którym odebrano mozliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

#3 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 20 maj 2020 - 11:13

Na https://pfr.pl/tarcza.htmlsą wszystkie informacje o tym, ile , dla kogo i jak się ubiegać :) wystarczy poczytać

#4 StanislawB

StanislawB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2020 - 17:19

Właśnie tak się zastanawiam czy warto. Macie jakieś sprawdzone źródło, żeby w jednym miejscu poczytać o tych całych wsparciach? To znaczy, żeby było czytelnie opisane, że jak mam firmę to mogę liczyć na to, tamto, siamto...?

#5 Guest_Weronika 44

Guest_Weronika 44
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 09:43

Jak najbardziej warto. Sama skorzystałam z pomocy z tarczy. Fakt musiałam dzwonić na infolinie PFR: 0 800 800 120 bo nie wszystko było dla mnie do końca zrozumiałe. Nie do końca wiedziałam tez czy spełniam wszystkie kryteria. Ale wszystkie moje watpliwości zostały rozwiane i po kilku dniach od złożenia wniosku, otrzymałam pieniądze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych