Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwrot subwencji z Tarczy Finansowej przez mikroprzedsiębiorcę - zasady, termin

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198558 postów

Napisano 17 maj 2020 - 00:24

Polski Fundusz Rozwoju S.A. udzielił odpowiedzi na pytanie na jakich zasadach, w jakich przypadkach, w jakich kwotach i kiedy podlegają zwrotowi subwencje finansowe przyznane mikroprzedsiębiorcom w ramach Tarczy Finansowej PFR.

Powrót do artykułu: Zwrot subwencji z Tarczy Finansowej przez mikroprzedsiębiorcę - zasady, termin

#2 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 00:24

Moim zdaniem obecna tarcza antykryzysowa ma dużo prostsze w zrozumieniu i wypełnieniu procedury, co jest kluczowe dla mnie jak I innych przedsiębiorców, tym bardziej mniejszych. Co mnie również cieszy to możliwość umorzenia sporej części subwencji, bo niby z czego miałbym potem ja zwrócić skoro już walczę o przetrwanie

#3 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 08:18

Tarcza już nie jednemu pracownikowi uratowała firmę, myślę, że przedsiębiorcy powinni być dumni z tego, że wspierani są przez rząd.

#4 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 08:18

Tarcza już nie jednemu pracownikowi uratowała firmę, myślę, że przedsiębiorcy powinni być dumni z tego, że wspierani są przez rząd.

#5 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 09:55

Mam pytanie: co jeśli w okresie rozliczeniowym pracownik będzie zatrudniony na 1/2 etatu, a w momencie składania wniosku był na cały etat? Chodzi mi oczywiście o zwrot subwencji.

#6 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Mam pytanie: co jeśli w okresie rozliczeniowym pracownik będzie zatrudniony na 1/2 etatu, a w momencie składania wniosku był na cały etat? Chodzi mi oczywiście o zwrot subwencji.

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

#8 Guest_Domka

Guest_Domka
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 20:06

Nie wszystkie środki z tarczy będzie trzeba zwrócić. Zgodnie z regulaminem programu ze strony pfr możliwe jest umorzenie 75% subwencji dla mikro, małych i średnich firm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych