Skocz do zawartości

Grzywna i koszty sądowe.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:07

Witam. Dostałem pismo od komornika ze egzekucja grzywny i kosztów sądowych jest bezskuteczna. Czy jesli zapłacę narazie tylko kwotę grzywny to nie trafię do więzienia za koszty sądowe i opłaty komornicze??

#2 Kancelaria Rzeszów

Kancelaria Rzeszów

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 15:38

Witam. Dostałem pismo od komornika ze egzekucja grzywny i kosztów sądowych jest bezskuteczna. Czy jesli zapłacę narazie tylko kwotę grzywny to nie trafię do więzienia za koszty sądowe i opłaty komornicze??

Ale kim jesteś w tej sprawie - dłużnikiem czy wierzycielem? Do więzienia nie trafia się tak szybko, komornik też człowiek i jest w stanie zrozumieć sytuację drugiej osoby, o ile oczywiście chce się ona porozumieć i spłacić jakoś swoje zobowiązanie.

Kancelaria Prawna TMH
ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów
Tel: (17) 307 07 66

#3 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2021 - 15:30

Polecam skorzystanie z porad prawnych przy podobnych wątpliwościach pomoc uzyskałam w kancelarii adwokackiej Cejrowski w Gdańsku. 

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2021 - 15:31

Polecam skorzystanie z porad prawnych przy podobnych wątpliwościach pomoc uzyskałam w kancelarii adwokackiej Cejrowski w Gdańsku. 

#5 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2021 - 15:31

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy