Skocz do zawartości

Przed rozwodem

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 07:40

Witam. Przedstawię w skrócie sytuację. Rozszedłem się z żoną ale jeszcze nie złożyłem wniosku o rozwód. Mieszkamy w osobnych mieszkaniach - żona w wynajmowanym z zasobów gminy (TBS), ja wynajmuję od prywatnego właściciela. Pojawiła się okazja do wykupu mieszkania z TBS w tym w którym mieszka żona na preferencyjnych warunkach. Nie było by problemu gdyby nie fakt, że jestem żołnierzem zawodowym i przysługuje mi odprawa mieszaniowa po osiągnięciu wieku emerytalnego. W przypadku gdyby żona wykupiła mieszanie od gminy ja tracę odprawę. Pytanie - co możemy zrobić aby żona wykupiła mieszkanie a ja zachował odprawę zanim dojdzie do rozwodu, który może potrwać dłuższy okres czasu.

#2 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 12:42

W kancelarii adwokackiej Cejrowski w Tczewie mają świetnych specjalistów od spraw rozwodowych. 

#3 mari8

mari8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 27 maj 2020 - 13:53

Często zanim podejmie się ostateczną decyzję dotyczącą rozwodu, dobrze jest poznać wszelkiej maści kwestie związane z np. finansami w tym obszarze. To ważny element codzienności, który dobrze jest rozpatrywać. Polecam w takim wypadku zajrzeć na stronę https://www.adwokatr...y-po-rozwodzie/i poczytać dostępne tam materiały, dzięki którym dowiesz się jak wygląda kwestia kredytu hipotecznego po rzostaniu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych