Skocz do zawartości

Uciązliwy sąsiad

sąsiad skargi spółdzielnia

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 08:46

Dzień dobry,

mieszkam w kamienicy w centurm miasta. Wiadomo w kamienicach stropy są jakie są. Mam sąsiada z dołu, któremu wszsytko przeszkadza. Miałam wizytacje nawet na temat tego w jaki sposób chodzę. Szanowny Pan próbował poczuać mnie i mojego partnera jak mamy chodzić. Sugerował, że powinniśmy to robić na palcach ponieważ on słyszy wszystkie kroki. Podłoga była zrobiona jeszcze przed naszym i sąsiada wprowadzeniem. Rozmawiałam z poprzednim właścicielem mieszkania na dole i twierdzi, że kroki owszem słychać ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Natomiast nowy sąsiad jest bardzo awanturujacy się. Nawet przy puszczeniu muzyki, niezbyt głośnej potrafi przybiec z awanturą. Ostatnio zadzwonił po policje. Służby mundurowe były bardzo zdziwione wezwaniem do tego typu sprawy. Nie stwierdzili zakłocania porządku i poszli porozmawiać z sąsiadem. Słyszałam jak tłumaczy policji że on nie słyszy muzyki tylko sam bas, który był ustawiony na minimalną moc właśnie aby nie waliło. Z tego co wiem Pan planuje zgłosić sprawe dalej.

Nie idzie mu przetłumaczyć, że on też nie jest najłatwiejszy w obejściu. Pali papierosy i wyrzuca pety za balkon. Jak próbuje się w rozmowie zwrócić mu uwage to wypiera wszystkie argumenty. Sąsiedzi pod nim ciągle znajduą pety na balkonie jednak nikt nie zwraca mu uwagi.

Z tego co już mi sąsiedzi donieśli, Pan z dołu planuje złożyć sprawe do sądu abyśmy zrobili remont stropu i go wyciszyli tak aby Pan nic nie slyszal. Czy może coś takiego zarządzić? Koszt takiej naprawy wyneisie pewnie kilkanaście tysiecy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sąsiad, skargi, spółdzielnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych