Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oświadczenie do uzyskania dodatkowego zasiłku opiekuńczego z ZUS - wzór

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516481 postów

Napisano 05 maj 2020 - 16:32

Oświadczenie do uzyskania dodatkowego zasiłku opiekuńczego zostało uaktualnione w związku ze zmianami dotyczącymi możliwości otwarcia żłobków i przedszkoli od 6 maja 2020 r. Zasiłek przedłużono do 24 maja 2020 r. Pobierz wzór nowego oświadczenia z ZUS.

Powrót do artykułu: Oświadczenie do uzyskania dodatkowego zasiłku opiekuńczego z ZUS - wzór

#2 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 16:32

Szkoda że nie w formacie np. PDF

#3 Guest_Co zrobić?

Guest_Co zrobić?
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 09:34

Co mam zrobic z 9 cio latkiem który nie jest chory ale którym nie ma się kto opiekować bo szkoła jest zamknięta ???????

#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 10:46

Co mam zrobic z 9 cio latkiem który nie jest chory ale którym nie ma się kto opiekować bo szkoła jest zamknięta ???????

My Ci mamy odpowiedzieć na forum co masz zrobić z własnym dzieckiem ...?

#5 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 21:55

Moim zdaniem plik powinien być do pobrania także w jakimś innym formacie niż MS Word. Np. PDF. Niektórzy nie mają MS Windows i/lub pakietu Office

#6 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 20:30

Czy od 25.06 będzie dostępny nowy wzór oświadczenia do uzyskania dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

#7 Guest_Mama

Guest_Mama
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 22:39

Oświadczenie nie jest nowe, zawiera zapis "nie dłużej niż do 24 maja 2020". Na stronie GOV.PL jest zapis, że do ZUSu wpłynęło 860 000 wniosków. Z jakiego wniosku korzystali rodzice? Inny znaleziony wniosek nie zawiera wszystkich wytycznych z rozporządzenia, więc nie wiem czy to umyślny zabieg czy zaniedbanie? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Czy gdzieś jest dostępny aktualny i adekwatny wniosek?

#8 Guest_artur3579

Guest_artur3579
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 09:16

Oświadczenie nie jest nowe, zawiera zapis "nie dłużej niż do 24 maja 2020". Na stronie GOV.PL jest zapis, że do ZUSu wpłynęło 860 000 wniosków. Z jakiego wniosku korzystali rodzice? Inny znaleziony wniosek nie zawiera wszystkich wytycznych z rozporządzenia, więc nie wiem czy to umyślny zabieg czy zaniedbanie? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Czy gdzieś jest dostępny aktualny i adekwatny wniosek?

coś już wiadomo? bo moje kadry nie przyjmują wniosku gdzie jest zapis  "nie dłużej niż do 24 maja 2020"

#9 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5630 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 10:50

W dalszym ciągu nie ma aktualnego oświadczenia  na stronie ZUS.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 12:11

TO JEST DLA BARDZO SPOKOJNYCH LUDZI. JUŻ JESTEM ZA STARA NA TAKIE PĘTLE Z KTÓRYCH NIC NIE WYNIKA

#11 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516481 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 08:57

Oświadczenie jest na bieżąco aktualizowane - dotyczy dodatkowego zasiłku opiekuńczego przyznawanego do 12 lipca 2020 r., a więc po ostatnim przedłużeniu mocą rozporządzenia Rady Ministrów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy