Skocz do zawartości

Gdzie w obecnej sytuacji szukać używanego auta?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kamilo

Guest_Kamilo
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:24

Rynek w ostatnich tygodniach trochę się zmienił i aut z importu nie ma. Dlatego szukam auta z rynku polskiego. Chce jednak, aby samochód pochodził z polskiego salonu, był serwisowany w ASO i żebym miał wgląd w historię serwisową. Znajdę takie auto, czy za dużo wymagam? ;)

#2 Guest_Mirekk

Guest_Mirekk
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:26

No pewnie, że znajdziesz. Te wszystkie kryteria spełniają auta po kontraktach leasingowych. Master1 sprzedaje chyba tylko takie auta. Zobacz sobie u nich. 

#3 apartyka

apartyka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaObywatel świata

Napisano 06 maj 2020 - 09:09

a ja czytałem na forumsamochodyw iż kupno auta w master1 to wielki nie wypał...w kupionym samochodzie padł silnik, bodajże po miesiącu, master1 wypiera się odpowiedzialności

W kilku słowach o najpiękniejszych miastach... http://wspanialemiasta.pl

#4 Guest_Mirekk

Guest_Mirekk
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 10:53

@apartyka wiesz to są auta używane, więc zawsze może się trafić jakiś wadliwy egzemplarz. Nie chcę ich bronić, ale takie wady fabryczne zdarzają się również w nowych auta z salonu. Na tyle aut co oni sprzedają to i tak mają dobre opinie. Moich dwóch znajomych brało od nich samochody i nigdy nie narzekali. 

#5 Guest_Dąber

Guest_Dąber
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 09:40

Zgadzam się z @Mirekk. To są auta używane i zawsze coś może być nie tak, dlatego chroni Cię rękojmia. I z tego co wiem, to oni w Master1 jej przestrzegają. Jak spojrzy na ich auta, których pełną historię dostajesz do ręki, a np. furę sprowadzoną z Niemiec, o której nie wiesz nic, to pojazdy po kontraktach leasingowych wypadają znacznie bezpieczniej, prawda?

#6 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 26 maj 2020 - 20:46

Możliwości masz kilka - ja poszukiwania rozpocząłbym od portali ogłoszeniowych, gdyż można znaleźć na nich prawdziwe perełki. Niezależnie od tego, na zakup jakiego samochodu się zdecydujesz, będziesz musiał go ubezpieczyć. Żeby otrzymać najkorzystniejszą ofertę, skorzystaj z tego kalkulatora: http://kompleksowaochrona.pl/

#7 Guest_Mac

Guest_Mac
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 11:03

Ja chyba też stawiałbym na pokontraktowe auto. Masz dostęp do historii auta, było serwisowane w SO i najczęściej pochodzi z polskiego salonu. A nawet jak coś będzie nie tak, to chroni cię przecież rękojmia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych