Kategorie
Skocz do zawartości

kaucja za lokal

Gość karolina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina
WitamMam pytanie. Moje stowarzyszenie wynajmuje lokal na siedzibę. Umowa jest zawarta na czas nieokreślony. Wpłacaliśmy kaucję, która ma zostać zwrócona w momencie rozwiązania umowy lub pokryć koszty ewentualnych napraw. W poprzednim roku zaksięgowałam ją na kontach kasa/pozostałe rozrachunki, w bilansie sobie siedziała w należnościach krótkoterminowych. Znalazłam jednak opracowanie, które mówi, że kaucja wpłacana na okres ponad roku powinna być uwzględniona jako należność długoterminowa...Proszę o informację, czy nasza kaucja ma zostać w należnościach krótkoterminowych, bo tam została wpisana an oczątku a na umowie nie ma daty rozwiązania umowy? Czy też skoro upłynął rok należałoby ją przeksięgować-jeśli tak, to w jaki sposób. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.Z góry dziękuję za pomocPozdrawiamKarolina

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...