Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak urządzić wnętrze w jednym kolorze?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 13:41

Jednokolorowe, monochromatyczne wnętrza odbieramy jako wyrafinowane i eleganckie, jednak stworzenie go nie należy do zadań prostych. Radzimy, jak dobrze urządzić wnętrze w jednym kolorze, unikając nudy i monotonii.

Powrót do artykułu: Jak urządzić wnętrze w jednym kolorze?

#2 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2020 - 13:41

Moim zdaniem fajnie we wnętrzach sprawdzają się fototapety. Można nieco przełamać dzięki nim nudę. Pierszą fototapetę miałem położoną w biurze i spodobało mi się na tyle, że później zaadaptowałem je do pokoi moich dzieci. Można na prawdę fajny klimat dzięki nim zbudować. Tapety do swoich wnętrz zamawiam na www.toktik.pl/ i zdecydowanie mogę Państwu polecić korzystanie z ich usług.

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 17 maj 2020 - 21:40

Mam bardzo podobne zdanie. Jednak wszystkie ściany w jednym odcieniu będą dość monotonne. Dlatego też fajnie byłoby przełamać ich kolorystykę, sięgając np. po taką tapetę https://wallcolors.p...peta-sweet.html . Oczywiście nie jest to jedyna ciekawa propozycja, dostępna w tej ofercie, wobec czego na pewno wybierzemy coś, co będzie idealnie zgrywało się z całością aranżacji w danym pomieszczeniu. 

#4 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 943 postów

Napisano 18 maj 2020 - 07:08

To akurat jest dość proste. Stawiasz na różne odcienie tego samego koloru, co można zrobić m.in. przy pomocy koła barw.

#5 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 15:08

Sposobów jest mnóstwo - można po prostu kupić odpowiednie farby w jednym kolorze i tyle. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy