Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zagrozona ciaza

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 03092011

03092011

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 07:25

Witam. Zona byla w zagrozonej ciazy nie chodzonej. Jako maz otrzymalem pod koniec ciazy 14 dni opieki nad nia. Po zakonczonej opiece otrzymalem 14 dni opieki nad synem z powodu ciazy zagrozonej nie chodzonej. Od 20 do 30 kwietnia jestem na urlopie i od 1 do 10 maja jestem wystawiony do pracy a od 11 do konca maja mam znowu orlop. Zona urodzila corke 23 kwietnia w czwartek. Jaka opieke moge zastosowac by od 1 do 10 maja posiedziec w domu i pomoc zonie.

#2 gosia kadry

gosia kadry

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 20:02

Witam. Zona byla w zagrozonej ciazy nie chodzonej. Jako maz otrzymalem pod koniec ciazy 14 dni opieki nad nia. Po zakonczonej opiece otrzymalem 14 dni opieki nad synem z powodu ciazy zagrozonej nie chodzonej. Od 20 do 30 kwietnia jestem na urlopie i od 1 do 10 maja jestem wystawiony do pracy a od 11 do konca maja mam znowu orlop. Zona urodzila corke 23 kwietnia w czwartek. Jaka opieke moge zastosowac by od 1 do 10 maja posiedziec w domu i pomoc zonie.

urlop ojcowski na nowonarodzone dziecko, wymiar albo 7 dni albo 14 dni

#3 03092011

03092011

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 22:21

Tak tylko urlop ojcowski chcialem dopiac do urlopu wypoczynkowego jako kontynuacja. Dzis zona wrocila po ciezkiej cesarce z trauma. Dodatkowo w domu jest 4 letni urwis.Szpital zaproponowal wykorzystac opieke nad starszym synem.Jutro zadzwonie do przychodni wykorzystam teleporade.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

#4 gosia kadry

gosia kadry

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 09:50

Tak tylko urlop ojcowski chcialem dopiac do urlopu wypoczynkowego jako kontynuacja. Dzis zona wrocila po ciezkiej cesarce z trauma. Dodatkowo w domu jest 4 letni urwis.Szpital zaproponowal wykorzystac opieke nad starszym synem.Jutro zadzwonie do przychodni wykorzystam teleporade.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

jeśli 4-latek chodził do przedszkola to możesz wziąć opiekę na niego z tytułu dodatkowej puli opieki na dziecko ze względu na koronawirusa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych