Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

szukam prawnika z Lublina, rozwód i podział majątku

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_kora

Guest_kora
  • Goście

Napisano 25 listopad 2021 - 10:04

Nie wiem, czy ktoś jeszcze jest tu w tym wątku. Znalazłam go pod koniec tamtego roku, szukałam prawnika, sama stałam przed perspektywą rozwodu. To był bardzo ciężki moment psychicznie, finansowo, porażka. Życiowa porazka po prostu. Szukałam w sieci dobrego prawnika chociaż próbowałam znaleźć po znajomych, ale okazuje się, że to nie takie łatwe. Jednak ludzi, którzy mają doświadczenia z prawnikami jest mniej to raz, a drugi, jak pytałam kogoś o namiary to zaraz były dobre rady, naprawdę czasem miałam wrażenie, że jestem najgorszą osobą na świecie, bo się rozwodzę a ludzie którzy udzielali mi porad nie mieli pojęcia, jak żyliśmy ze sobą za zamkniętymi drzwiami. Dlatego szukałam w sieci prawnika z Lublina, trafiłam tutaj i na jeszcze jeden wątek, zgłosiłam się do Pana Kutrzuby i nie mogłam chyba podjąć lepszej decyzji. Przede wszystkim ten człowiek jest człowiekiem, a po drugie ma bardzo dużą wiedzę, determinację i opanowanie. Polecam i dziękuję osobom, które tu pisały o nim. Mam nadzieję, że mój post pomoże komuś również.

#42 Gunia.T

Gunia.T

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 listopad 2021 - 10:49

Witajcie! Właśnie przeszukiwałam jakieś informacje żeby znaleźć odpowiedniego prawnika do sprawy rozwodowej, podziału majątku, mamy tez zaciągnięty kredyt... Trafiłam tu na ten wątek i mam zamiar udac się do prawnika którego tu tak polecacie, skontaktuję się i zobaczę co z tego będzie, A osobom, które się tu podzieliły swoimi doświadczeniami i poleceniami chciałam podziękować, bo też uważam że to może pomóc innym. Powodzenia wszystkim którzy zaglądają do tego wątku i tak jak ja szukają pomocy

#43 Guest_kora

Guest_kora
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2021 - 16:58

Gunia.T to bardzo dobra decyzja, nie będziesz żałować. Cieszę się że trafiłaś a na ten wąttek, może to dzięki mnie, że napisałam ostatnio i Ci się wyświeliło ;)Rozwód nie jest łatwy i warto sobie to jak najbardziej ułatwiać. Myślę że wręcz psychnicznie nie warto brać jakiegoś niekompetentnego prawnika i tu dokładac sobie nerwów....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych