Skocz do zawartości

PIT/O (suma kwot darowizn a odliczenia od dochodu)

pit/O darowizna

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 19:11

Witam,
wypełniałem PIT-37 oraz PIT/O za pomocą programu e-pity.pl, w informacji o przekazanych darowiznach umieściłem 3 organizacje pożytku publicznego (kwota darowizn: 2004,20 zł, 336 zł, 95,46 zł) oraz 1 związaną z kultem religijnym (50 zł). Łącznie wychodzi 2485,66 zł.
Natomiast w polu nr 34 PIT/O [Razem odliczenia od dochodu] widnieje kwota 1887,27 zł. Ta sama kwota jest wpisana w polu nr 11, przy organizacjach pożytku publicznego. W polu nr 13 przy celach kultu religijnego nie ma nic, mimo że zaznaczyłem ją w PIT.
Czy ktoś zna przyczynę tej sytuacji?

#2 e-pity

e-pity

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 12:14

Witam,
wypełniałem PIT-37 oraz PIT/O za pomocą programu e-pity.pl, w informacji o przekazanych darowiznach umieściłem 3 organizacje pożytku publicznego (kwota darowizn: 2004,20 zł, 336 zł, 95,46 zł) oraz 1 związaną z kultem religijnym (50 zł). Łącznie wychodzi 2485,66 zł.
Natomiast w polu nr 34 PIT/O [Razem odliczenia od dochodu] widnieje kwota 1887,27 zł. Ta sama kwota jest wpisana w polu nr 11, przy organizacjach pożytku publicznego. W polu nr 13 przy celach kultu religijnego nie ma nic, mimo że zaznaczyłem ją w PIT.
Czy ktoś zna przyczynę tej sytuacji?

Nie widząc jak została wypełniona cała deklaracja, nie jesteśmy w stanie sprawdzić i wskazać, czy problem wynika z błędu wypełnienia deklaracji, czy jest to faktycznie błąd naszego programu.
Prosimy o przysłanie nam swojej deklaracji w pliku xml do sprawdzenia. Prosimy w oknie Moje Formularze odszukać i otworzyć tę deklarację kliknąć na podgląd deklaracji, a następnie kliknąć na Zapisz -> zapisz na dysku plik XML z danymi (eksport) -> i zapisać plik np. na Pulpicie.

Plik proszę przesłać na adres serwis@e-pity.pl wraz z opisem powstałego problemu.
Przeanalizujemy deklarację :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pit/O, darowizna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych