Skocz do zawartości

Zdjęcie

PPK - 5 najczęściej zadawanych pytań

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516548 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 15:50

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowy program długoterminowego oszczędzania. Poznaj 5 najczęściej zadawanych pytań na temat PPK, które dotyczą: terminów wpłat, pojęcia podmiotu zarządzającego, momentu powstania przychodu, korekt wpłat oraz ustalenia kwoty wolnej od potrąceń.

Powrót do artykułu: PPK - 5 najczęściej zadawanych pytań

#2 Guest_lenika22

Guest_lenika22
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 15:50

Dobrze że są różne szkolenia dla pracodawców, szczególnie tych posiadających mniejsze firmy. Teraz gdy został przesunięty termin na jesień ,wielu pracodawców będzie miało mozliwość większego przyswojenia wiadomości jakie będa potrzebne na wdrozenie ppk w ich firmach.

#3 Guest_chyłka

Guest_chyłka
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 22:09

Pracownicze plany kapitałowe, to skuteczne narzędzie do walki z coraz niższymi emeryturami. Jest to dobrowolny program, ale pomoże zabezpieczyć przyszłość dodatkowymi finansami.

#4 Guest_MIroslaw

Guest_MIroslaw
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2020 - 22:54

witam panstwa chcialem zapytac mam firme jednoosobowa w niemczech i tam place skladke zdrowotna czy ja moge w Polsce isc do lekarza na przyklad po recepte

#5 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2020 - 12:59

Już wiele osób się przekonało to tego typu oszczędzania, taki program funkcjonuje już na zachodzie Europy w niektórych państwach i się sprawdził. Sama widzę ze oszczędności na konto PPK wpływają regularnie. Mogę sobie to obserwować dzięki dedykowanej aplikacji. Jakby nie patrzeć przez wszystkie lata pracy zawodowej można zgromadzić całkiem niezłe środki.

#6 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:50

Przy takim programie zwykłe oszczędzanie traci sens i tyle ;) Tu jest dofinansowanie pracodawcy które podwaja nasz zysk, a to nie da nam żaden bank indywidualnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych