Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza antykryzysowa 2.0: Możliwość redukcji etatów w urzędach

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32801 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 07:10

Rząd na postawie specjalnego rozporządzenia może dokonać redukcji etatów w administracji publicznej. Takie rozwiązanie znalazło się w rządowym projekcie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Powrót do artykułu: Tarcza antykryzysowa 2.0: Możliwość redukcji etatów w urzędach

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 07:10

Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2020 - 19:53

Rozwiązanie 2.0; wywalić ludzi na zbity pysk, proponuję redukcję w biurach poselskich, zniesienie dotacji dla partii, immunitetu, wyrównanie kwoty wolnej od podatku z obywatelami, ograniczyć liczbę radnych w samorządach, ograniczyć do niezbędnego minimum limuzyny oraz zredukować zarządy spółek skarbu państwa do niezbędnego minimum itp. Potem kto będzie na tapecie może policja, wojsko?

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 19:22

Nie przypuszczałam, ze jednak to podpisze....

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 20:01

Nie przypuszczałam, ze jednak to podpisze....

Niby co pusta dzido?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych