Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus: Miasta pozostaną otwarte, nie ma planów ograniczenia przemieszczania się 

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32787 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 09:30

Nikt nie planuje zamykania miast ani ograniczenia przemieszczania się - zadeklarował w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jednocześnie w czwartek ma zostać wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego.

Powrót do artykułu: Koronawirus: Miasta pozostaną otwarte, nie ma planów ograniczenia przemieszczania się 

#2 Guest_Ober.

Guest_Ober.
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 09:30

Tak zagmatwanie piszecie że nic z tego ja nie rozumiem,raz czytam że miasta nie są zamkniete a z drugiej strony że nie wolno sie przemieszczać.Mam pytanie proste czy ja mieszkaniec zdrowy ,mogę jechać moim prywatnym samochodem z Kołobrzegu np. do Gdańska?

#3 Guest_Młody

Guest_Młody
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 09:47

Tak zagmatwanie piszecie że nic z tego ja nie rozumiem,raz czytam że miasta nie są zamkniete a z drugiej strony że nie wolno sie przemieszczać.Mam pytanie proste czy ja mieszkaniec zdrowy ,mogę jechać moim prywatnym samochodem z Kołobrzegu np. do Gdańska?

To że nie masz objawów nie znaczy że jesteś zdrowy. możesz zarażać. Więc zostań w domu i nie wymyślaj. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych