Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupujesz auto używane? Musisz to przeczytać!

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49503 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:11

Jakie powinno być auto używane? Zadbane, bezwypadkowe, dobrze wyposażone i oczywiście... tanie! Jak jednak się upewnić, że dokonywany wybór jest właściwy? Warto sprawdzić czy samochód w przeszłości nie miał np. szkody całkowitej.

Powrót do artykułu: Kupujesz auto używane? Musisz to przeczytać!

#2 Guest_sonny

Guest_sonny
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:11

Mam w planach kupić używanego rextona, najlepiej kilkulatka. Przemawia do mnie konstrukcja na ramie i stosunek jakości do ceny. Jak sytuacja sie uspokoi, ruszę na oglądanie, już mam kilka ofert z neta na oku

#3 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 19:54

Jeśli kupować samochody osobowe używane  to ze sprawdzonego źródła. Z dokładną dokumentacją koniecznie i do tego sprawdzone pod każdym względem - technicznym, blacharskim. Takie samochody można znaleźć w ofercie salonu w Zabrzu http://www.pewnyautomobil.pl/  Są to auta różnych marek, z różnych roczników. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Powinno przekonać to, że na taki samochód salon udziela gwarancji, długość jest zależna od deklarowanej ilości przebytych kilometrów. Mają pewność co do stanu w jakim oddają auto a w razie awarii klient może spokojnie oddać je do serwisu. Myślę, że taki samochód można kupić bez obaw, na pewno nie będzie wymagał inwestowania przez długi czas po zakupie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych