Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorcy do 5 tys. zł - na spłatę podatków, składek, kosztów wynajmu

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198491 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 10:59

Mikroprzedsiębiorcy mogą wnioskować o niskooprocentowaną pożyczkę do 5 tys. zł. Pożyczka umożliwi pokrycie bieżących kosztów, takich jak np. podatki, składki czy koszty wynajmu lokalu.

Powrót do artykułu: Pożyczka dla mikroprzedsiębiorcy do 5 tys. zł - na spłatę podatków, składek, kosztów wynajmu

#2 Guest_J.M.

Guest_J.M.
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 10:59

No to wszytsko bardzo ogólne... Przede wszystkim zastanawiam się czy muszę utrzymać umowy zlecenie z 29 lutego? Czy rozpatrujemy tylko umowy o pracę?
 mój przypadek:
- osoba, którą miałam na umowę o pracę od listopada jest na L4, a od marca na macierzyńskim (czyli do ostatnich 12 m-y się liczy, ale nie wróci do pracy przez najbliższe pół roku)
- miałam 3 studentów (um. zlecenie), ale umowa po prostu wygasła z końcem marca - 1 osobę zatrudnioną gdzie indziej an cały etat, u mnie częściowa um. zlecenie - obecnie mam 1 osobę zatrudnioną na umowę zlecenie z opłacanymi składkami zdrowotnymi - za porozumieniem chcieliśmy rozwiazać umowę w połowie kwietnia

#3 Aga65

Aga65

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:52

Ja prowadzę działalność i w tej trudnej sytuacji, którą mamy teraz, skorzystałem z oferty firmy pozabankowej. Możesz sobie sprawdzić dostępne oferty na tej stronie https://bit.ly/2ywRtQb- wszystkie firmy są bezpieczne i poważne.

#4 christiane

christiane

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:40

Oferta pożyczki dla całej Polski.
w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z finansowaniem po prostu napisz do mnie e-mailem, aby uzyskać więcej informacji: (christcorinn@gmail.com)

#5 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:13

Musisz mieć przynajmniej jedną osobę na umowie o pracę na cały etat i nie więcej niż 9 na dzień 29 luty 2020. Dodatkowo musisz utrzymać ten stan zatrudnienia do momentu zakończenia pożyczki żebyś mógł wnioskować o umorzenie pożyczki. Masz 14 dni od dnia zakończenia umowy pożyczki na złożenie wniosku o umorzenie. Jeśli zmieni się stan zatrudnienia po okresie 3 miesięcy rozpoczynasz spłatę 5 tysięcy w 12 ratach. 

#6 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 17:10

zapytaniem czy Spółka z o.o. jaką prowadzi (Prezes i Członek Zarządu), spółka bez ZUS.

która nie zatrudniają pracowników może starać się o pożyczkę na dofinansowanie działalności w ramach Tarczy Antykryzysowej?

Spółka została otworzona w grudniu 2019 r. Firma w miesiącu styczeń i luty nie przyniosła żadnego dochodu. (stratę – zakupy dokonana na potrzeby Spółki.)

Z informacji podanych na stronie internetowej  wynika, że z w/w pożyczki możemy skorzystać.

Natomiast nie przysługuje nam możliwość złożyć wniosku o jej umorzeniu? Z racji braku zatrudnionych pracowników.

#7 Guest_Derek Douglas

Guest_Derek Douglas
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 19:48

Witaj, Potrzebujesz wygodnej pożyczki dla swojej satysfakcji? Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% oprocentowania dla lokalnych i międzynarodowych pożyczkobiorców. Jesteśmy certyfikowani, rzetelni, godni zaufania, wydajni, szybcy i dynamiczni i współpracujemy. udzielamy pożyczki długoterminowej maksymalnie od 2 do 50 lat. Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i przystępnej pożyczki, aby spłacić dług, założyć firmę lub z innego powodu? Jeśli tak, skontaktuj się z nami w sprawie wniosku o pożyczkę. Ta oferta jest dla poważnych ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem: E-MAIL: easyloanfirm2020@gmail.com easyloanfirm2020@gmail.com easyloanfirm2020@gmail.com easyloanfirm2020@gmail.com Jesteśmy certyfikowani, niezawodny, niezawodny, wydajny, szybki i dynamiczny. Z poważaniem, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com easyloanfirm2020@gmail.com easyloanfirm2020@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych