Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wniosek o świadczenie postojowe dla umów cywilnoprawnych - wzór

wróć do serwisu Kadry 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516452 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 21:25

ZUS opublikował wniosek o świadczenie postojowe w związku z przeciwdziałaniem skutkom wywołanym COVID-19 dla umów cywilnoprawnych. Poniżej pobierz wzór wniosku, który wypełnia zleceniodawca lub zamawiający.

Powrót do artykułu: Wniosek o świadczenie postojowe dla umów cywilnoprawnych - wzór

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 21:25

To jest w wniosek na umowę zlecenie

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 09:43

A co z pracownikami?

#4 Guest_DAREK

Guest_DAREK
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 12:04

CZY TO WYPISUJE PRACODAWCA CZY PRACOWNIK

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:44

Mam umowę zlecenie która 1 kwietnia została ze mną rozwiązana, 2 tyg w marcu byłem na postojowym.Czy mogę się ubiegać o to świadczenie za ten postój w marcu ?

#6 Guest_sss

Guest_sss
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 13:59

jesli zawarlam umowe zlecenie 13 lutego czy tez mi sie cos nalezy?

#7 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 10:34

Podpisałam umowę zlecenie 30 stycznia bieżącego roku drugiego marca podpisałam kolejną umowę zlecenie z tym samym pracodawca na kolejny miesiąc ale od 20 marca pracodawca zamknij lokal bo nie było dochodów że wzgląd na pandemię od dwudziestego marca nie pracujemy a jest nas zatrudnionych w sumie trzy osoby a umowa obowiązuje nas do 30 kwietnia ale szef niechce zamykać i zwalniać nas jako pracowników chce utrzymać nam miejsca pracy i chce podpisać z końcem kwietnia kolejne umowy z nami gdzie mogę pobrać taki wniosek o postojowe i czy pracodawca ma go wypełnić czy jest szansa że dostaniemy taki zasiłek bardzo proszę o odpowiedź

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 11:05

Podpisałam umowę zlecenie 30 stycznia bieżącego roku drugiego marca podpisałam kolejną umowę zlecenie z tym samym pracodawca na kolejny miesiąc ale od 20 marca pracodawca zamknij lokal bo nie było dochodów że wzgląd na pandemię od dwudziestego marca nie pracujemy a jest nas zatrudnionych w sumie trzy osoby a umowa obowiązuje nas do 30 kwietnia ale szef niechce zamykać i zwalniać nas jako pracowników chce utrzymać nam miejsca pracy i chce podpisać z końcem kwietnia kolejne umowy z nami gdzie mogę pobrać taki wniosek o postojowe i czy pracodawca ma go wypełnić czy jest szansa że dostaniemy taki zasiłek bardzo proszę o odpowiedź

Wejdź w link artykułu, który komentujesz...tam jest wniosek...

#9 Guest_Ula

Guest_Ula
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 12:53

Czy jeżeli od grudnia do marca pracowałam na umowę zlecenie i została przedłużona do czerwca, to należy mi się świadczenie, jeżeli w między czasie rozpoczęłam pracę od 1kwietnia na umowę o pracę?Przy czym za marzec przepracowałam tylko tydzień, ze względu na postojowe w pracy przez koronawirusa? 

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 09:12

A co zrobić jeśli pracowałam na umowę zlecenie od marca 2019 r. w gabinecie kosmetologicznym a pracodawca nie wyraża chęci aby złożyć wniosek o postojowe.

#11 Guest_Anit

Guest_Anit
  • Goście

Napisano 04 maj 2020 - 21:27

Jak prawidłowo wypełnic wniosek RSP-C gdy umowa jest co miesiąc odnawialna? jaką datę wpisać jako data rozpoczęcia umowy ? zatrudniona osoba wykonująca zlecenie jest drugi rok i chciałabym by uzyskała postojowe. Oczywiście stawki były różne w miesiącu za godzinę 20 zł w miesiącu ok 1700 zł. ostatnie wynagrodzenie było w marcu następnie kwiecien już nie było zleceń. Jak poprawnie wypisac taki wniosek. Proszę o podpowiedz.

#12 Guest_Anit

Guest_Anit
  • Goście

Jak prawidłowo wypełnic wniosek RSP-C gdy umowa jest co miesiąc odnawialna? jaką datę wpisać jako data rozpoczęcia umowy ? zatrudniona osoba wykonująca zlecenie jest drugi rok i chciałabym by uzyskała postojowe. Oczywiście stawki były różne w miesiącu za godzinę 20 zł w miesiącu ok 1700 zł. ostatnie wynagrodzenie było w marcu następnie kwiecien już nie było zleceń. Jak poprawnie wypisac taki wniosek. Proszę o podpowiedz.

#13 Guest_Anit

Guest_Anit
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych