Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Praca w budżetówce

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 13:52

Witam,

moja mama jest sprzątaczką w szkole zatrudnioną na umowę o pracę. Ostatnio pojawiły się słuchy, że gmina chcę wszystkie sprzątaczki ze szkół oddelegować do pracy w innym zakładzie a mianowicie zakładzie gospodarki komunalnej. Czy jest to zgodne z prawem? Gdyż umowa mojej mamy jasno mówi, że jej miejscem pracy jest Szkoła. Czy burmistrz może wydać takie polecenie? Jeżeli tak to czy można się jakoś od niego odwołać?

#2 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 20:53

Myślę nad tym, aby zdecydować się na rozpoczęcie pracy po urlopie macierzyńskim. Na ten moment nie jestem w stanie wrócić do pracy stacjonarnej, ponieważ nie mam opieki dla dziecka, ale szukam innych rozwiązań. Szukając w internecie możliwości wpadłam na stronę https://www.blog.gda...do-pozycjonera/, z której dowiedziałam się, że można podszkolić się i zająć pozycjonowaniem. Myślicie, że warto?

#3 monroe96

monroe96

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 maj 2021 - 10:32

Witam,

moja mama jest sprzątaczką w szkole zatrudnioną na umowę o pracę. Ostatnio pojawiły się słuchy, że gmina chcę wszystkie sprzątaczki ze szkół oddelegować do pracy w innym zakładzie a mianowicie zakładzie gospodarki komunalnej. Czy jest to zgodne z prawem? Gdyż umowa mojej mamy jasno mówi, że jej miejscem pracy jest Szkoła. Czy burmistrz może wydać takie polecenie? Jeżeli tak to czy można się jakoś od niego odwołać?

Myślę, że tak. Umowę można zmienić, a pracodawca Ci wyznacza miejsce pracy. No, chyba, że sam będziesz sobie dorabiać. Można na przykład wykorzystać taki http://cdsrecycling....aszym-partneremsystem do zostania pracownikiem. Dorabiacie na poleceniu swojemu pracodawcy firmy CDS Recycling jako odpowiedzialnych za wywożenie śmieci. Może warto to sprawdzić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych