Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarnia, niska cena i dobra jakoś?

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 18:04

W temacie druku jestem raczej zielony, dlatego potrzebuję waszej porady odnośnie wyboru odpowiedniej drukarni. Czym się przede wszystkim kierować podczas jej wyboru? Niska cena zawsze oznacza słabą jakoś wydruku? 

#2 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 12:30

Zdecydowanie enveloper! Szybka realizacja zamówienia

#3 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 11:09

Niska cena nie zawsze oznacza niską jakość. Oczywiście tak również się zdarza. Jednak raczej każdy dba o swoje produkty, żeby były dobrej jakości. Niska cena może oznaczać na przykład dłuższy czas oczekiwania na produkt. 

W naszym przypadku mamy dłuższe terminy, ponieważ musimy uzbierać kilkanaście kompletów podobnego zamówienia. Oznacza to, że nie drukujemy jednego zamówienia za wysoką cenę. Tylko poprzez druk kilkunastu cenę możemy podzielić na kilkanaście zleceń. 

Czas oczekiwania jednak nie jest długi, ponieważ najczęściej mieścimy się w ciągu 5 dni roboczych. Oczywiście w przypadku standardowych druków. 

Proszę o informację co Pan chce wydrukować to chętnie wycenimy lub zapraszam do kontaktu z nami:

mail: biuro@CzteryAsy.pl

tel. 785 060 050

www.CzteryAsy.pl

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:49

Dodam też, że zależy mi na foliowanych wydrukach, aby prezentowały się dość bogato i nowocześnie. 

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 08:42

Znacie jakieś drukarnie online?

Always look on the bright side of life!

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 10:13

Chodzi mi głównie o rzeczy do promocji firmy. 

Głównie jakieś plakaty, wizytówki, ulotki, czasami również jakiś baner. 

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 845 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 12:26

Ja bym proponował poszukać drukarni, która zajmuje się zarówno zwykłym drukiem, jak również wielkoformatowym, skoro będziesz potrzebował banerów. 

Co do foliowanego wydruku, to taką opcję oferuje większość drukarni i jest to już pewien standard, więc jak jakaś drukarnia powie Ci, że nie oferuje foliowania, to ja bym ich nawet zbytnio nie brał pod uwagę, bo oznacza to, że są oni mało doświadczeni i z jakością może być różnie. 

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 04 maj 2020 - 17:07

Mam jeszcze ostatnie pytanie. Otóż czy lepiej jest szukać pomiędzy lokalnymi, czy internetowymi drukarniami? Czymś się one różnią, czy jest to raczej drugorzędna sprawa? 

#9 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 845 postów

Napisano 06 maj 2020 - 10:29

Większość drukarni działa zarówno lokalnie, jak i internetowo, więc można powiedzieć, że trochę się to zmyło i nie ma większej różnicy. Ja akurat druk plakatów we Wrocławiu zlecam dla https://drukarniawroclaw.com.pl/, to firma która drukuje zarówno lokalnie, jak i internetowo, a jakość zawsze jest pierwsza klasa. 

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1199 postów

Napisano 11 maj 2020 - 05:22

Z pewnością trzeba samemu sprawdzić, bo z tym przecież różnie bywa, a cena też nie jest do końca wyznacznikiem jakości.

#11 Guest_Aneczka

Guest_Aneczka
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2020 - 16:41

Mnie nigdy nie zawiodła drukarnia Designer. Mają naprawdę dobre ceny, wysyłka idzie sprawnie a jakość spełnia wysokie wymagania.

#12 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów

Napisano 29 sierpień 2020 - 00:15

Warto szukać takiej drukarni, która nie nawala z terminami. Jedną z lepszych drukarni, która zawsze wyrabiała się na czas, była https://chroma.pl/pl . Mają dosyć dobre ceny, nie najniższe, jednakże za jakość się płaci.

#13 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 03 wrzesień 2020 - 08:37

Ja byłam sceptycznie nastawiona, ale ostatnio wydrukowałam zdjęcia w takiej drukarni i jestem zadowolona. Szybko i tanio. Fotolab, tak się nazywa.

#14 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 13:25

Sama mialam do czynienia z kilkoma drukarniami oraz różnie z tą jakośćią bywa. Niektóre drukarnie bardziej znają się na tym co robia, niektóre mniej. Najgorzej jest chyba z dotrzymywaniem terminu Denerwuje mnie jak coś sobie zamawiam i taka drukarnia tego terminu nie trzyma....

W ostatnim czasie zlecałam druk materiałów konferencyjnych w tej drukarni

https://drukcyfrowy....onferencyjnych/

W sumie wiele o nich napisać nie mogę bo robiłam to pierwszy raz, ale drukarnia stanęła na poziomie bo materiały wydrukowane w dobrej jakosci oraz w dobrej cenie. 

#15 ravi

ravi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 15 październik 2020 - 18:21

My już od dłuższego czasu korzystamy z drukowania za pośrednictwem internetu. Nasza ulubiona drukarnia online to web-to-print.pl :) Mają świetne ceny, a wydruki są fantastycznej jakości. Na realizację też nigdy nie czekamy długo, a z kontaktem nie ma problemu. Dlatego polecam :)

#16 pibreman

pibreman

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 02 listopad 2020 - 00:16

W drukarkach istotne są dobrej jakości dysze - ich serwis i wymiana na czas.

#17 kosia

kosia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 listopad 2020 - 08:27

Nie lepiej byłoby kupić swoją własną drukarkę? Co prawda jest to inwestycja, ale z czasem na pewno się zwróci - tym bardziej jeśli w firmie drukujecie sporo dokumentów, a z pewnością tak jest. My zdecydowaliśmy się na zakup drukarki z https://tonery-drukarki.pl/ i szczerze polecam tę stronę. Mają spory wybór profesjonalnych sprzętów, na pewno coś wybierzecie.

#18 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów

Napisano 16 listopad 2020 - 14:48

Obecnie jeśli chodzi o drukarnię, to wybór jest ogromny. Drukarnie również oferują spory wybór. Na https://www.dmdispla...matowy-druk-uv/ dostępna jest oferta na druk uv, który świetnie sprawdza się do materiałów reklamowych. Może komuś taka oferta będzie przydatna. 

#19 Guest_karolak

Guest_karolak
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 21:26

Teraz jest sporo drukarni na rynku, więc nie ma co przepłacać tylko wybrać dobrą jakość za rozsądną cenę. Na remadays 10 lutego w Nadarzynie będzie się wystawiać mnóstwo takich firm. Można pojechać i zebrać oferty. 

#20 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 09 grudzień 2020 - 12:27

Ja kierowałam się głównie opinią znajomych i ceną. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę drukarni www.aaprint.pl. Gwarantują szybką wycenę, atrakcyjne warunki współpracy oraz szeroki wachlarz usług. Ja zamawiam stamtąd ulotki, katalogi, teczki firmowe i plakaty. Wszystkie materiały posiadają dobrą jakość i dużą trwałość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy