Skocz do zawartości

apelacja byłego pracodawcy

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:44

Może ktoś miał sytuację gdzie wygrał w sądzie pracy a były pracodawca się odwołał od wyroku?

Co dalej się dzieje?jakie szanse są na to ,że sąd apelacyjny podtrzyma dla mnie korzystny wyrok,jak to wygląda?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:53

Może ktoś miał sytuację gdzie wygrał w sądzie pracy a były pracodawca się odwołał od wyroku?

Co dalej się dzieje?jakie szanse są na to ,że sąd apelacyjny podtrzyma dla mnie korzystny wyrok,jak to wygląda?

Jak możemy mówić o szansach, kiedy nie znamy realiów Twojej pracy? Nie wiemy także, czego dotyczył wyrok? Myślisz, że możemy to przewidzieć? Zadaj pytanie wróżce.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 07:28

ok to po krótce.20 lat w jednej firmie księgowa-firma zostaje sprzedana nowy właściciel wpada na pomysł wprowadzenia biura rachunkowego,zwalnia 2 osoby ja jestem jako trzecia,daje mi wypowiedzenie na mocy porozumienia-ja się odwołuję do sądu,że to jest z winy pracodawcy ,sąd przyznaje mi rację,obecny właściciel się odwołuje od wyroku.Dodam że nie dostałam odprawy a czas wypowiedzenia to zaledwie 2 tygodnie.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 07:42

Nie mógł ci dać wypowiedzenia na mocy porozumienia - albo wypowiedzenie, albo porozumienie. Odwoływać się może, przy tych okolicznościach raczej mało prawdopodobne, żeby w kolejnej instancji wygrał, choć wszystko zależy od tego, jakich argumentów użyje, do czego chce przekonać sąd i jakie ma dowody.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 08:05

nie ma żadnych dowodów,świadkowie zeznawali na moją korzyść nawet poprzedni właściciel był wezwany,ale to jest człowiek z zawodu syn :)więc nawet sądowi nie przyzna racji,ale tak czy siak taka rozprawa to mega stres i nigdy nie wiesz na jakiego sędziego trafisz:/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych